1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Jest oficjalny zwiastun do filmu „Bombshell” z Nicole Kidman i Charlize Theron

Jest oficjalny zwiastun do filmu „Bombshell” z Nicole Kidman i Charlize Theron

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
A obok nich Margot Robbie. Plejada najpopularniejszych aktorek Hollywood pojawiła się wspólnie na ekranie głośnego już "Bombshell". Choć historia była powszechnie znana, pojawienie się pierwszego oficjalnego trailera do "Bombshell" wywołało ogromne poruszenie i już mówi się, że jest to jeden z najbardziej wyczekiwany filmów roku!

W filmie Jaya Roacha przedstawione zostaną prawdziwe zdarzenia, do których doszło w jednej z najpopularniejszych stacji telewizyjnych na świecie - Fox News, a której dyrektorem od samego początku jej powstania był niejaki Roger Ailes. Po latach dyrektor został oskarżony przez pracownice o molestowanie seksualne, a także o zwalnianie kobiet, które nie wyraziły zgody na seks. 76-letni Alies podał się do dymisji, zmarł w maju 2017 roku.

W filmie zobaczymy więc m.in. pracownicę Fox News, która zażądała 20 milionów dol. odszkodowania od Ailesa za molestowanie seksualne (w tej roli Nicole Kidman), znaną dziennikarkę Megyn Kelly (tu zupełnie nie do poznania Charlize Theron) oraz producentkaę Kaylę Pospisil (graną przez Margot Robbie). W roli Rogera Ailesa zobaczymy zaś Johna Lithgowa, a w pozostałych rolach Allison Janney, Malcolma McDowella czy Connie Britton.

Na razie do sieci trafił oficjalny zwiastun filmu, a jego premierę zapowiedziano na grudzień 2019 r. Już teraz spekuluje się, że film może okazać się jednym z najlepszych obrazów pokazujących, jak wygląda seksizm w branży rozrywkowej, a także historię, która przerwała milczenie i doprowadziła do upadku medialnego giganta.

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze