1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Madonna pracuje nad swoją filmową autobiografią

Madonna pracuje nad swoją filmową autobiografią

Powstaje filmowa biografia Madonny. (Fot. BEW PHOTO)
Artystka zapowiedziała, że ruszyły prace nad jej filmową autobiografią. Madonna ma być współscenarzystką produkcji, reżyserką oraz grać w niej główną rolę. 

Królowa popu pracuje nad filmem wraz z laureatką Oscara za film "Juno" scenarzystką Diablo Cody oraz producentką Amy Pascal, która ma na swoim koncie dwie nominacje do Oscara. Za film odpowiada wytwórnia Universal Pictures.

"Chcę pokazać całemu światu tę niesamowitą podróż, w jaką zabrało mnie życie jako artystkę, muzyka, tancerkę i człowieka, który próbuje znaleźć swoje miejsce na świecie. W centrum uwagi tego filmu będzie muzyka, ponieważ dzięki niej przetrwałam, a dzięki sztuce przeżyłam. Jest tak wiele inspirujących historii, których nikt nie opowie lepiej niż ja sama" - powiedziała o filmie sama Madonna.

Artystka nie po raz pierwszy próbuje swoich sił w kinie. Wyreżyserowała już dwa filmy: dramat "Mądrość i seks" oraz melodramat "W.E. Królewski romans". Występowała także między innymi w "Rozpaczliwie poszukując Susan", "Dick Tracy", "Ich własna liga", "Kim jest ta dziewczyna", "Rejs w nieznane", a w 1997 roku otrzymała Złotego Globa dla najlepszej aktorki za film "Evita".

Nie wiadomo jeszcze jaki tytuł będzie nosiła filmowa biografia Madonny oraz kiedy trafi do kin.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze