1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

5 nowości Netflixa, które warto obejrzeć w czerwcu

Kadr z serialu „Peaky Blinders”. Premiera 6 sezonu 10 czerwca na Netflix. (Fot. materiały prasowe)
Co spośród nowości Netflix na czerwiec 2022 warto obejrzeć? Wybrałyśmy 5 tytułów, na których premierę czekamy z niecierpliwością.

„Jennifer Lopez: Halftime”

Dokument „Jennifer Lopez: Halftime” to wstęp do drugiej połowy życia artystki. Możemy dzięki niemu przyjrzeć się z bliska determinacji, która stoi za jej osiągnięciami. Jennifer szczerze opowiada o tym, jaką przemianę przeszła jako Latynoska, matka, artystka i menedżerka, która chce wykorzystać swoją popularność dla dobra innych. Premiera dokumentu „Jennifer Lopez: Halftime” 14 czerwca na platformie Netflix.

„Policjant czy przemytnik: Sprawa Eirika Jensena”

Kadr z serialu „Policjant czy przemytnik: Sprawa Eirika Jensena” (Fot. materiały prasowe)

Ten serial to prawdziwa gratka dla fanów produkcji true crime z historiami o przemycie narkotyków w tle. „Policjant czy przemytnik: Sprawa Erika Jensena” śledzi niezwykłą sprawę słynnego norweskiego policjanta. Widzowie znajdą w nim odpowiedź na pytanie, które nie dawało spokoju Norwegom od aresztowania Jensena w 2013 roku — czy był on najlepszym policjantem w historii ich kraju, czy też największym handlarzem narkotyków w całej Skandynawii? Premiera „Policjant czy przemytnik: Sprawa Erika Jensena” 3 czerwca na platformie Netflix.

„Peaky Blinders” sezon 6

Długo wyczekiwany ostatni sezon serialu „Peaky Blinders”, uważanego za jedną z lepszych produkcji ostatnich lat, w czerwcu trafi na Netflix. Wreszcie poznamy dopełnienie historii gangu z Birmingham, którym dowodzi Tommy Shelby (w tej roli bezkonkurencyjny Cillian Murphy). Szef grupy przestępczej zapłaci każdą cenę, aby wspiąć się po szczeblach kariery na sam szczyt. Co tym razem okaże się owym szczytem? Obok Cilliana Murphy w serialu zobaczymy między innymi: Paula Andersona, Annabelle Wallis, Finna Cole'a, Natashę O'Keeffe i Anyę Taylor-Joy. Premiera 6 sezonu „Peaky Blinders” 10 czerwca na platformie Netflix.

„Miłość i anarchia” sezon 2

W czerwcu swoją premierę będzie miał również drugi sezon szwedzkiego serialu „Miłość i anarchia”. Niedawno rozwiedziona Sofie próbuje ułożyć sobie życie z Maxem. W wyniku nieprzewidzianych wydarzeń trafia w sam środek życiowego kryzysu, który ma też ogromny wpływ na jej związek z Maxem. Nic nie układa się po ich myśli. W tym samym czasie małe wydawnictwo Lund & Lagerstedt stawia czoła przywiązanemu do tradycji światowi literatury, próbując zarazem odkryć nowe możliwości oferowane przez współczesne społeczeństwo. Nie trzeba długo czekać, zanim dojdzie do konfliktu między starym a nowym – wielką sztuką a finansową rzeczywistością. Co jest dobre i złe, co jest normalne i nienormalne, a co jest naprawdę prawdziwe? I jakie to ma w ogóle znaczenie? Pośród tych wszystkich zawirowań odnajdujemy bohaterów, którzy próbują nadać sens miłości, życiu i sobie samym. Premiera serialu „Miłość i anarchia” 16 czerwca na platformie Netflix.

„The Umbrella Academy” sezon 3

Tego tytułu z pewnością nie trzeba przedstawiać wszystkim miłośnikom komiksów i historii o superbohaterach. W trzecim sezonie „The Umbrella Academy” bohaterowie wracają do swojego teraźniejszego domu w przekonaniu, że zapobiegli apokalipsie i raz na zawsze zresetowali czasoprzestrzeń. Po krótkiej przerwie na świętowanie szybko okazuje się jednak, że sytuacja uległa sporej zmianie. Na scenę wkracza bowiem Akademia Sparrow. Jej członkowie natychmiast ścierają się z Akademią Umbrella w brutalnej walce, która w ostatecznym rozrachunku okazuje się jednak najmniejszym problemem dla wszystkich zainteresowanych. Superbohaterom przychodzi się zmierzyć z nowymi wyzwaniami, porażkami i niespodziankami, a także stawić czoła niezidentyfikowanemu bytowi, który sieje we Wszechświecie zamęt i spustoszenie. Czy rodzeństwu uda się przekonać nową (lepszą?) rodzinę taty do pomocy, aby wspólnie naprawić to, co zepsuło ich przybycie? Czy powrót do życia sprzed apokalipsy będzie możliwy? Premiera trzeciego sezonu „The Umbrella Academy” 22 czerwca na platformie Netflix.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze