1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Julia Roberts i George Clooney w komedii romantycznej. „Bilet do raju” już w kinach

Kadr z filmu „Bilet do raju” (Fot. Image Capital Pictures/Film Stills/Forum)
Komedia romantyczna „Bilet do raju”, opowiadająca historię rozwiedzionej pary, która wyrusza w podróż na Bali, by odwieść córkę od podjęcia błędnej ich zdaniem decyzji o wyjściu za mąż, właśnie trafiła do kin. W rolach głównych uwielbiany przez widzów aktorski duet – Julia Roberts i George Clooney.

Julia Roberts i George Clooney ponownie spotkają się na wielkim ekranie. Para aktorów wystąpiła dotychczas w serii, którą rozpoczynał film z 2011 roku „Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra”, oraz w dramacie „Zakładnik z Wall Street” w reżyserii Jodie Foster. „Bilet do raju” będzie pierwszą komedią romantyczną, w której zagrają wspólnie.

Julia Roberts i George Clooney na 69. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes (Fot. Samir Hussein/WireImage/Getty Images)

Aktorzy wcielą się w role byłych małżonków, którzy wybrali się w podróż na Bali, by powstrzymać ślub ich córki. – Najgorsze 19 lat w moim życiu – mówi postać Clooneya, podsumowując ich małżeństwo, na co Roberts odpowiada: – Byliśmy małżeństwem tylko przez pięć. – Wliczam wyzdrowienie – kwituje bohater Clooneya. Ich córka po studiach wybrała się w podróż na Bali, która skończyła się spontanicznymi zaręczynami. Jej rodzice chcą powstrzymać zakochaną córkę przed popełnieniem tego samego błędu, który oni popełnili kiedyś.

Reżyserem filmu „Bilet do raju” jest Ol Parker, który ma na koncie między innymi „Hotel Marigold” i „Mamma Mia! Here We Go Again”. Parker jest również współautorem scenariusza, który napisał wspólnie z Danielem Pipskim. Zdjęcia do filmu kręcono w Australii i w stanie Kalifornia (USA).

„Bilet do raju” ma swoją premierę w kinach w całej Polsce 30 września.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze