1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Cameron Diaz wraca do aktorstwa po 8 latach

Cameron Diaz (Fot. Neil Hall/Reuters/Forum)
Ostatni raz na ekranie widzieliśmy ją w 2014 roku, w musicalu familijnym „Annie” oraz komedii „Sekstaśma”. Cztery lata później, 46-letnia wówczas Cameron Diaz, ku zaskoczeniu wszystkich, ogłosiła przejście na aktorską emeryturę. Teraz jednak postanowiła wrócić, o czym poinformował na Twitterze aktor Jamie Foxx.

Na przełomie lat 90. i 00. Cameron Diaz uchodziła za jedną z czołowych hollywoodzkich aktorek. Sławę zdobyła dzięki kreacji kabaretowej piosenkarki w komedii „Maska” (1994), po której posypały się propozycje ról w największych kasowych przebojach: „Sposób na blondynkę”, „Raport mniejszości”, „Holiday”, „Mój chłopak się żeni”, „Aniołki Charliego” – to tylko niektóre z nich. Ostatni raz na ekranie widzieliśmy ją w 2014 roku, a cztery lata później aktorka oficjalnie przeszła na emeryturę. Teraz jednak powraca – niedługo zobaczymy ją w nowym filmie Netflixa zatytułowanym „Back In Action”, o czym poinformował na Twitterze aktor Jamie Foxx.

Szczegóły na temat produkcji nie są jeszcze znane, wiadomo jednak, że za kamerą stanie Seth Gordon („Baywatch. Słoneczny patrol”), który jest również współautorem scenariusza, a na ekranie, obok Diaz, zobaczymy wspomnianego wcześniej Jamiego Foxxa. Aktor jest również z producentów wykonawczych. Co ciekawe, będzie to trzecie spotkanie Diaz i Foxxa na planie – wcześniej zagrali razem również w „Męskiej grze” i „Annie”. Zdjęcia do „Back In Action” mają rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze