1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. "Polska noc" w Cannes

"Polska noc" w Cannes

W nocy z 18 na 19 maja odbędzie się "Polska noc" w Cannes. Wśród zaproszonych gości m.in. Robert De Niro!

Organizator imprezy Mariusz Pujszo poinformował, że oprócz De Niro zaproszone są również pozostałe gwiazdy zasiadające w jury, czyli m.in. Uma Thurman czy Jude Law. Wśród polskich artystów zaproszonych do reprezentacji naszego kraju znajdują się m.in. Borys Szyc, Andrzej Chyra, Agnieszka Włodarczyk. Projektantka Teresa Rosati ma pokazać swą  kolekcję sukni wieczorowych. Na polskiej imprezie, organizowanej na plaży canneńskiego hotelu Carlton - w którym na czas festiwalu zatrzymuje się wiele sław kina - bawić się ma ponad 800 osób. "Polska Noc" rozpocznie się w środę o godz. 21. i potrwa do godziny drugiej w nocy.

W sumie na polskiej imprezie, organizowanej na plaży canneńskiego hotelu Carlton - w którym na czas festiwalu zatrzymuje się wiele sław kina - bawić się ma ponad 800 osób. "Polska Noc" rozpocznie się w środę o godz. 21. i potrwa do godziny drugiej w nocy.

Według Pujszo głównym celem imprezy jest promocja Polski i zwrócenie uwagi na nasz kraj i styl życia. Jego zdaniem "Polska Noc" może być jedną z form promocji naszego kraju przed objęciem przez Polskę przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze