1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Wieżowiec CosmopolitanTwarda 2/4 jest już gotowy

Wieżowiec CosmopolitanTwarda 2/4 jest już gotowy

Zobacz galerię 15 Zdjęć
Wieżowiec Cosmopolitan Twarda 2/4 , zaprojektowany przez światowej sławy architekta Helmuta Jahna, jest już gotowy, a pierwsi mieszkańcy wprowadzą się jeszcze w tym miesiącu!

Wieżowiec Cosmopolitan Twarda 2/4 , zaprojektowany przez światowej sławy architekta Helmuta Jahna, jest już gotowy, a pierwsi mieszkańcy wprowadzą się jeszcze w tym miesiącu! – Prowadzimy ostatnie prace adaptacyjne pod kątem konkretnych klientów – mówi Michał Borowski, Prezes spółki Tacit Development Polska JS. - Przekazywanie apartamentów ich właścicielom zaplanowaliśmy od 26 czerwca, co oznacza, że pierwsi mieszkańcy wprowadzą się jeszcze w tym miesiącu. Będą oni mogli korzystać ze wszystkich dostępnych udogodnień. Recepcja mieszkalna już działa, a piętro rekreacyjne z zapleczem fitness, saunami, jacuzzi, pomieszczeniami klubowymi oraz tarasem jest gotowe do użytku.

Wieżowiec ma 160 m wysokości, 44 piętra i 236 gotowych apartamentów o powierzchniach od 54 do 700m2. Mieszkańcy wprowadzają się do wykończonych i wyposażonych przez dewelopera mieszkań, w których są dębowe podłogi, wyposażone kuchnie z zabudową kuchenną marki Alno oraz sprzętem AGD marki Miele, wykończone łazienki z wysokiej jakości ceramiką i armaturą znanych światowych producentów (Duravit, Dornbracht, Kaldewei, Duscholux), wyposażone garderoby, pomieszczenia z pralką i suszarką, oświetlenie punktowe w podwieszanych sufitach, rolety oraz inteligentny system zarządzania mieszkaniem HMS sterujący m.in. roletami, oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją za pomocą urządzeń mobilnych. W budynku znajduje się 4-kondygnacyjny podziemny parking z 299 miejscami parkingowymi.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze