1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Wydawnictwo Zwierciadło zaprasza na targi dla kobiet „Babski Dzień”

Zobacz galerię 6 Zdjęć
W pierwszą sobotę marca Wydawnictwo Zwierciadło zaprasza na „Babski Dzień”. Podczas tych kobiecych targów zapraszamy na wykłady i spotkania ze znanymi psychologami, coachami, autorami książek, redaktorkami miesięczników SENS i ZWIERCIADŁO oraz konsultacje z ekspertami. Z najnowszymi wydaniami magazynów SENS i ZWIERCIADŁO można wejść na targi za połowę ceny. Zapraszamy!

„Babski Dzień” to coroczna impreza, która gromadzi pod jednym dachem osoby zainteresowane modą, urodą, rozwojem osobistym, a także zdrowym stylem życia. Jest to wydarzenie dla wszystkich kobiet, które pragną coś w swoim życiu zmienić, zapoznać się z nowościami, wysłuchać ciekawych wykładów i miło spędzić czas z przyjaciółmi.

W strefie rozwoju miesięcznika SENS odwiedzający mogą wziąć udział w cyklu wykładów dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym. Wśród zaproszonych gości znalazły się m.in. Beata Tadla - dziennikarka radiowa i telewizyjna, autorka książek, specjalistka z zakresu kształcenia głosu i mowy, laureatka tytułu „Mistrz Mowy Polskiej”, a także Olga Kozierowska - bizneswoman, dziennikarka, trener biznesu i ekspertka od życiowych zmian, autorka audycji „Sukces pisany szminką” na antenie Radio ZET Chilli.

W strefie miesięcznika ZWIERCIADŁO można spotkać się z autorami książek Wydawnictwa Zwierciadło –   Anną Czarnecką i Jackiem Santorskim, autorami książki „SamoDzielna kobieta”, Elżbietą Lange, autorką książki „Gdybym tylko schudła...”, Karoliną i Maciejem Szaciłło, autorami bestsellerów „Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem” oraz „Detoksy dla zdrowia i urody”.

W tym dniu wszystkie książki z oferty Wydawnictwa Zwierciadło będzie można kupić z 25% rabatem. Dodatkowo w strefie ZWIERCIADŁA zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem „Zostań bohaterką okładki Zwierciadła”. Każdy może wówczas sfotografować się na tle okładki, i zdobyć nagrody.

PLAN WYDARZEŃ

W strefie SENSu spotkania ze znanymi psychologami, coachami, autorami książek, ambasadorkami akcji „Solidarność kobiet ma Sens”, redaktorkami miesięcznika SENS oraz konsultacje z ekspertami.

Wykłady w sali wykładowej A:

11:00–11:40 ANNA CZARNECKA I JACEK SANTORSKI – Jak pozyskać przestrzeń dla samej siebie, czyli o byciu samodzielną

12:00–12:40 BEATA TADLA – Jak Cię słyszą, tak Cię piszą. Wizerunek budowany głosem

13:00–13:40 ELŻBIETA LANGE – Odchudź swoje oczekiwania, zacznij żyć

14:00–14:40 OLGA KOZIEROWSKA – Mój przyjaciel kryzys, czyli w jaki sposób poradzić sobie z przeciwnościami losu i umiejętnie wykorzystać naukę płynącą z kryzysów w dążeniu do sukcesu

10:00–16:00 SPOTKANIE Z REDAKCJĄ SENSu

W strefie miesięcznika ZWIERCIADŁO spotkania z autorami książek Wydawnictwa Zwierciadło.

STOISKO NR 80:

12:00–12:30 SPOTKANIE Z ANNĄ CZARNECKĄ I JACKIEM SANTORSKIM, autorami książki „SamoDzielna kobieta. O dojrzewaniu do zmian”

12:30–13:00 SPOTKANIE Z ELŻBIETĄ LANGE, współautorką książki „Gdybym tylko schudła…”

13:00–14:00 SPOTKANIE Z KAROLINĄ I MACIEJEM SZACIŁŁO, autorami książek „Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem” oraz „Detoksy dla zdrowia i urody”

10:00–16:00 CZYTELNIA MIESIĘCZNIKA „ZWIERCIADŁO”

TARGI BABSKI DZIEŃ | 04.03.2017 | GODZ. 10.00–17.00 | SALA A | STOISKO NR 80
CENTRUM EXPO XXI WARSZAWA , UL. PRĄDZYŃSKIEGO 12/14
Zobacz program Zobacz: strefa medyczna
ELŻBIETA LANGE Psychodietetyk, coach zdrowia, prowadzi warsztaty „Świadome odchudzanie - detoks ciała i duszy”, odchudzała bohaterki programu TVN Style „Sablewskiej sposób na…”. Ekspert w programach radiowych i telewizyjnych. Uważa, że większość diet odchudzających nie działa, jeśli nie uporamy się z emocjami i złymi nawykami, które są przyczyną problemów z odżywianiem. Współautorka książki „Gdybym tylko schudła…”.

ANNA CZARNECKA I JACEK SANTORSKI Dziennikarka, felietonistka, certyfikowany trener rozwoju osobistego postanowiła zmienić swoje życie. Od pierwszego kroku na drodze do zmian miała silne wsparcie. Towarzyszył jej doświadczony mentor, ceniony psycholog, psychoterapeuta, Jacek Santorski. Zapis ich rozmów wypełnił treścią książkę „SamoDzielna kobieta. O dojrzewaniu do zmian”.

KAROLINA I MACIEJ SZACIŁŁO Eksperci od zdrowego żywienia oraz ekologicznego typu życia. Wspólnie prowadzą kursy, szkolenia i warsztaty zdrowego gotowania oraz zajęcia związane z medytacją i ćwiczeniami oddechowymi. Biorą udział w znanych i lubianych programach telewizyjnych. Prowadzą blog medytuJemy.pl. Napisali (razem lub z innymi autorami) kilka poradników, w tym „Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem” oraz „Detoksy dla zdrowia i urody”.

 

OLGA KOZIEROWSKA

Bizneswoman, dziennikarka, trener biznesu i ekspertka od życiowych zmian. Sama ma ich za sobą wiele. Stworzyła Sukces Pisany Szminką – pierwszą w Polsce organizację oraz portal internetowy, które kompleksowo wspierają przedsiębiorczość kobiet. Prowadzi autorską audycję „Sukces pisany szminką" na antenie Radio ZET Chilli.

 

BEATA TADLA

Dziennikarka radiowa i telewizyjna, autorka książek, specjalistka ds. kształcenia głosu i mowy, laureatka tytułu "Mistrz Mowy Polskiej". Prowadzi szkolenia z wystąpień publicznych. Potrafi skutecznie rozprawić się z tremą. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie kształcenia głosu i mowy na Uniwersytecie SWPS.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze