1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Oryginalne podarunki na Dzień Matki

123rf.com
123rf.com
Jak co roku zastanawiamy się nad zakupem upominku z okazji Dnia Matki - chcemy, aby nasze mamy zostały obdarowane czymś wyjątkowym. Dlaczego więc zamiast kwiatów nie wręczyć mamie kursu salsy lub kolacji w dobrej restauracji?

Serwis Prezentmarzeń przeprowadził sondę*, z której wynika że aż 95% ankietowanych obchodzi ten uroczysty dzień ze swoją mamą i coraz więcej osób skłania się do podarowywania nowych form prezentów. Coraz częściej rezygnujemy z obdarowywania bliskich przedmiotami czy gadżetami na korzyść prezentu w formie emocji. Wybór zależy jednak od tego, co lubią i jak spędzają wolny czas nasze mamy.

Dla aktywnych Jeśli szukamy odpowiedniego prezentu dla osoby, która wolne chwile poświęca na jazdę na rowerze, uprawianie nordic walkingu albo szukanie coraz bardziej wymyślnych form ruchu, a urlop woli spędzić jeżdżąc na nartach lub wspinając się na skałkach zamiast leżeć na plaży, może warto zastanowić się na podarunkiem, który pozwoli jej rozwinąć te zainteresowania? Kurs salsy, sesja nurkowania lub lekcje jazdy konnej na pewno ucieszą fankę aktywności fizycznej. Warto pamiętać o tym, aby wybrać sport odpowiedni dla wieku oraz upodobań, a także upewnić się, że obdarowana będzie mogła wykorzystać prezent w najbardziej dogodnym momencie.

Dla kreatywnych Twoja mama jest osobą, która z kawałka papieru potrafi wyczarować niesamowitą ozdobę, po pracy najchętniej robi zdjęcia, szyje lub rozwiązuje nawet najtrudniejsze krzyżówki? Może warto zastanowić się nad prezentem, który pozwoli jej na zrealizowanie twórczych pasji lub pozwoli zrelaksować się podczas kreatywnej rozrywki. Może nim być kurs fotografowania pod okiem profesjonalisty, nauka gry w brydża lub lekcja śpiewu a nawet krótki kurs robienia sushi dla mam lubiących eksperymentować w kuchni.

Dla lubiących relaks A może szukasz podarunku dla osoby, która wolne chwile lubi spędzać chodząc do kina, ulubionej kawiarni lub do fryzjera? W takim przypadku karnet do SPA, masaż czekoladowy albo zaproszenie do dobrej restauracji może najbardziej ją ucieszyć. Nowym sposobem na relaks jest obecnie floating jedna z najbardziej niesamowitych, a zarazem naturalnych form ukojenia organizmu. Wybór miejsc, które oferują usługi pielęgnacyjne oraz różnorodne rozrywki jest obecnie dosyć szeroki. Azjatycka restauracja serwująca pyszne dania, elegancka degustatornia win czy salon oferujący egzotyczny masaż to tylko niektóre z miejsc, do których można zaprosić mamę w dniu jej święta.

*Sonda została zrealizowana przez serwis Prezentmarzeń na próbie ponad 1000 respondentów, mat. pras.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze