1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Międzynarodowy Dzień Jogi 2018: Joga–styl życia

Międzynarodowy Dzień Jogi 2018: Joga–styl życia

Tegoroczny Dzień Jogi pod hasłem „Joga – styl życia” będziemy świętować w niedzielę, 17 czerwca, w Warszawie w Łazienkach Królewskich (k. Ermitażu) w godzinach 10-17 oraz w całej Polsce.

Już po raz czwarty będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Jogi. Polska jest jednym z blisko 200 krajów zaangażowanych w to wyjątkowe święto. Zeszłoroczne obchody w Warszawie przyciągnęły ponad 20 tys. osób, które w atmosferze rodzinnego pikniku ćwiczyły jogę i korzystały z przygotowanych atrakcji. Nie zabrakło też wydarzeń w całej Polsce - w ponad dwudziestu miastach odbyły się pikniki, sesje jogi, wykłady i spotkania.

Przez cały dzień: otwarte zajęcia, wykłady i pokazy jogi, spotkania z ekspertami od jogi i zdrowego stylu życia, pokazy tańca indyjskiego, koncerty, malowanie henną, strefa kulinarna z indyjskimi  i wegetariańskimi przysmakami oraz słodkościami, warsztaty, stoiska z naturalnymi kosmetykami i produktami, książki o jodze, ubrania i in., animacje dla najmłodszych.

ZAPRASZAMY DO STREFY MIESIĘCZNIKÓW ZWIERCIADŁO I SENS  ORAZ NA SPOTKANIA Z AUTORAMI KSIĄŻEK WYDAWNICTWA ZWIERCIADŁO

godz. 12.00 -13.30 Warsztat „Oddech – Twoja Moc” z Grzegorzem Pawłowskim autorem książki „Oddech. Oddychaj świadomie, żyj pełniej” (mała okładka książki) ,

godz. 13.30-15.30 Indywidualne konsultacje oraz mini sesje oddechowe z Grzegorzem Pawłowskim i ekspertami CUUD Coachingu Oddechem (www.coachingoddechem.pl)

godz. 15.30 – 16.00 Spotkanie z Karoliną i Maciejem Szaciłło, autorami książek m.in. „Dieta Raw Food”, „Zdrowa tarczyca”, „Jedzenie, które leczy” (mała okładki książek)

W TYM DNIU KSIĄŻKI WYDAWNICTWA ZWIERCIADŁO 30% TANIEJ

PRZYJDŹ Z KUPONEM Z CZERWCOWEGO WYDANIA MIESIĘCZNIKA ZWIERCIADŁO LUB SENS A WYMIENISZ GO  NA BEZPŁATNE WEJŚCIE LUB ZNIŻKĘ NA KARNET DO WYBRANEJ SZKOŁY JOGI

Organizatorami Międzynarodowego Dnia Jogi w Polsce są: Porozumienie Szkół Jogi (PSJ), Indyjsko-Polska Izba Gospodarcza (IPCCI) oraz Fundacja Art of Living Polska (AOL).

Więcej info: oraz

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze