1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Styl Życia

Zmień prasowanie w przyjemność z nowym pokrowcem Colour Spots

fot. materiały prasowe
Poznaj najlepszą jakość prasowania dzięki nowemu pokrowcowi Colour Spots z systemem PerfectFlow. Wzór Colour Spots to pokrowiec, który orzeźwi wnętrze i doda bąbelków twojej łazience, czy pralni. Wyjątkowe rozwiązanie PerfectFlow, zaprojektowane wspólnie przez firmy Brabantia i Philips umożliwia szybsze prasowanie i zapobiega rozlewaniu się wody na podłogę.

Zanurz się w bąbelkach

Brabantia wprowadza nowy wzór pokrowca z systemem PerfectFlow. Colour Spots to jasny, wesoły motyw błękitnych bąbelków, który idealnie dopasuje się do twojej łazienki. Niezależnie, czy używasz generatora pary, czy tradycyjnego żelazka, pokrowce z technologią PerfectFlow od Brabantii sprawią, że Twój sprzęt osiągnie 100% swoich możliwości. Zwykłe pokrowce, zamiast odbijać parę, tylko ją pochłaniają. Nagromadzona w ten sposób para skrapla się i kapie na podłogę. System PerfectFlow gwarantuje, że na podłogę nie spadnie nawet jedna kropla wody.

Sucha podłoga

System PerfectFlow dzięki unikalnej technologii materiałów 3D zapewnia lepszy przepływ pary, dzięki czemu zapobiega rozlewaniu się wody na podłogę, a także umożliwia szybsze prasowanie. Specjalna warstwa filcu zapewnia suchość pokrowca i zapobiega zamoczeniu się podłogi. Pianka o grubości 2 milimetrów zapewnia wygodę prasowania. Wierzchnia warstwa pokrowca została wykonana w 100% z bawełny, dzięki czemu zapewnia lżejsze prasowanie. Co więcej, innowacyjny materiał wykorzystany w pokrowcu PerfectFlow, poprawia osiągi wszystkich generatorów pary i żelazek – łatwiej pozbędziesz się zagięć, a ubrania pozostaną suche.

 

Znajdź idealną wersję pokrowca dla siebie

Nowy pokrowiec Colour Spots z systemem PerfectFlow jest dostępny w trzech rozmiarach:

 • 124x38 cm (rozmiar B), 179 zł
 • 124x45 cm (rozmiar C), 199 zł
 •  135x45 cm (rozmiar D), 209 zł
 

Sięgnij po komplet

Jeśli szukasz solidnej deski do prasowania i pokrowca, w sprzedaży  dostępne są także zestawy PerfectFlow (deska + pokrowiec) w czterech wersjach:

 • Metaliczno-szara z podstawą na żelazko – 124x38 cm (rozmiar B), cena sugerowana: 479 zł
 • Biała z podstawą na generator pary – 124x38 cm (rozmiar B), cena sugerowana: 519 zł
 • Metaliczno-szara z podstawą na generator pary – 124x38 cm (rozmiar B), cena sugerowana: 529 zł
 • Metaliczno-szara z podstawą na generator pary – 124x45 cm (rozmiar C), cena sugerowana: 579 zł
Deski do prasowania od marki Brabantia posiadają aż 10-letnią gwarancję, pokrowce objęte są gwarancją 2-letnią. Zarówno pokrowce jak i komplety (deska + pokrowiec) dostępne są w sprzedaży tradycyjnej i w sklepach online.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze