fbpx

Zespół KULT odebrał Złotą Płytę! A my z nim!

Złota Płyta dla Zespołu KULT
Please Add Photos <br> to your Gallery
Zobacz galerię Zdjęć

W poniedziałek 10 czerwca zespół KULT spotkał się z fanami na podpisywaniu swojej najnowszej płyty „Prosto”. W klubokawiarni Kosmos Kosmos w Warszawie pojawiły się tłumy wielbicieli zespołu oraz liczni przedstawiciele mediów. Ważną częścią spotkania było wręczenie Złotych Płyt za album „Prosto”. Nie tylko Muzycy otrzymali Złotą Płytę. Magazyn SENS jako patron medialny również odebrał Złotą Płytę z rąk Sławka Pietrzaka – szefa wytwórni S.P. Records. Dziękujemy!

Złota Płyta dla Zespołu KULTW poniedziałek 10 czerwca zespół KULT spotkał się z fanami na podpisywaniu swojej najnowszej płyty „Prosto”. W klubokawiarni Kosmos Kosmos w Warszawie pojawiły się tłumy wielbicieli zespołu oraz liczni przedstawiciele mediów. Ważną częścią spotkania było wręczenie Złotych Płyt za album „Prosto”. Nie tylko Muzycy otrzymali Złotą Płytę. Magazyn SENS jako patron medialny również odebrał Złotą Płytę z rąk Sławka Pietrzaka – szefa wytwórni S.P. Records. Dziękujemy!

Wieczór tuż po kolejnej warszawskiej ulewie nie zniechęcił kochających KULT do przyjścia do „lokalu gastronomiczno-rozrywkowego” Kosmos Kosmos – prowadzonego przez syna Kazika. Przyszli nie tylko Warszawiacy (jak w przypadku fanów Papcia Chmiela target: od malców w nosidełkach po siwych panów i dziewczyny bez zęba na przedzie). Pojawiło się też mnóstwo dawno nie widzianych w Polsce gości, w tym Tomek „Buch” Likus, organizator koncertów w Londynie i Gregory Fryc z Nowego Jorku – szef Pangea Alliance a także Hania Halek jako przedstawicielka zespołu redakcyjnego naszego magazynu SENS, którego nazwę muzycy wciąż przekornie przekręcali np.na SEN. Jak było? Totalnie wesoło, luźno, przyjacielsko. I piwko, i herbata rumiankowa z wanilią. Każdy kto chciał, otrzymał autograf czy to na płycie czy na plakacie, choć kolejka do stolika muzyków zdawała się sięgać Kosmosu. Panowie (chłopaki) z KULTU dali radę!