1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Sì Giorgio Armani - tak pachnie kobiecość

Cate Blanchett, muza, wieloletnia przyjaciółka Armaniego, ambasadorka zapachu Si. (Fot. materiały prasowe)
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Kobiecość wyrażona zmysłowym zapachem Sì to odwaga, pewność siebie, i podążanie za pasją. Jej ucieleśnieniem jest Cate Blanchett - światowa ambasadorka marki. 

Jak na prawdziwą artystkę przystało, ma w sobie nieustanny głód poszukiwania i mierzenia się z czymś, co ją przekracza. Nie gaśnie w niej chęć do zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju. Praca ją nakręca, a dom przywraca do równowagi. Wierzy, że świat można zmienić. Zapytana o wiek w dniu 50. urodzin odpowiedziała, że nigdy wcześniej nie czuła się tak dobrze w swojej skórze. Cate Blanchett jest ucieleśnieniem kobiecości - zachwyca wdziękiem, jest zmysłowa, a przy tym niezwykle elegancka i dostojna.

Sześc lat temu została twarzą zapachu Sì w dniu jego premiery. W 2019 roku po raz kolejny uosabia hołd składany przez Giorgio Armaniego współczesnej kobiecie, która nie boi się mówić życiu "TAK".

 "A gdybyś powiedziała Sì?
Elegancki flakon Sì łączy transparentność szkła oraz intensywność czerni, a złota obrączka zdobiący szyjkę flakonu symbolizuje wieczność i bogactwo. (Fot. materiały prasowe)

Woda perfumowana Sì jest interpretacją szyprowego zapachu, który otula skórę i obezwładnia zmysły. Harmonijnie łączy ze sobą trzy akordy: nektar z czarnej porzeczki, współczesny szypr oraz jasne drzewo piżmowe.

Film reklamujący zapach Si ukazuje kobietę, która nie boi się podążać własną ścieżką, stawia czoła nieznanemu, kwestionuje zasady i rzuca wyzwanie losowi. Wystarczy spontaniczny uśmiech na ulicy, obranie kierunku w przeciwną stronę, założenie wieczorowej sukni na co dzień, bycie sobą na imprezie czy beztroski skok ze spadochronem.

Francuzka Fleur Fortuné reżyserka spotu reklamowego stworzyła opowieść o zapachu przedstawioną za pomocą przesyconych energią, zachwycających obrazów. Bohaterką narracji jest zdecydowana, wiernie trwająca przy swoich ideałach i wzbogacona o nowe doświadczenia kobieta Sì. Liczy się dla niej przede wszystkim umiłowanie wolności, odwagi i życia.

Woda perfumowana SÌ , Giorgio Armani 429 zł/50 ml (Fot. materiały prasowe)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze