1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera
  4. >
  5. Patrizia Pepe celebruje sojusz kobiet nową kolekcją T-shirtów

Patrizia Pepe celebruje sojusz kobiet nową kolekcją T-shirtów

fot. materiały partnera
Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Patrizia Pepe wprowadza na rynek kapsułową kolekcję t-shirtów z nadrukiem. Napis został zaprojektowany, aby przekazać silne przesłanie o jedności i solidarności ze światem kobiet.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Patrizia Pepe wprowadza na rynek kapsułową kolekcję T-shirtów z nadrukiem. Napis ma być przesłaniem o jedności i solidarności ze światem kobiet.

Na koszulce widnieją trzy ręce uniesione ku niebu, mają one oddawać świadomą, odważną i nonszalancką naturę współczesnych kobiet. Dynamiczne, żywe kolory celebrują wartości Patrizii Pepe i wielbicielek marki oraz przypominają nam o tym, że każdy dzień jest dobry do tego, aby manifestować kobiecość, która jest wzmacniana przez talent, charyzmę i determinację.

Na przodzie koszulki widnieje hasło, ozdobione błyszczącymi kryształkami: „Kobiety wspierają kobiety”. Ma to być wezwaniem do obrony solidarności, siostrzeństwa i wzajemnego wsparcia, które napędzają kobiecy sojusz.

Równolegle do premiery nowej, limitowanej kolekcji, marka powołała również #PatriziaPepeCrew. Jest to nowy ruch, który ma na celu stworzenie kobiecego kolektywu. Jego założeniem jest promowanie i zachęcanie kobiet do wolności wypowiedzi poprzez muzykę, sztukę, sport i wszelkie inne dziedziny, w ramach których mogą one wyrażać swoją wyjątkową naturę.

Pierwszy #PatriziaPepeCrew zostanie zaprezentowany na głównych kanałach społecznościowych marki już 6 marca. Będzie to grupa młodych dziewczyn jeżdżących na deskorolkach, które przedstawią historię ich pasji. Bohaterki opowiedzą o wyzwaniach jakie przed nimi stanęły oraz o doświadczeniu, które zgromadziły na swojej dotychczasowej drodze, celebrując przy tym wielką pasję oraz odważny, swobodny styl i niekonwencjonalną osobowość.

Kapsułowa kolekcja marki PatriziaPepe będzie dostępna od pierwszego tygodnia marca w wybranych sklepach stacjonarnych i na stronie internetowej patriziapepe.com.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze