1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera
  4. >
  5. Najlepsze pomysły na prezenty walentynkowe dla niej

Najlepsze pomysły na prezenty walentynkowe dla niej

Fot. materiał partnera
Najlepszy pomysł na prezent to taki, który będzie naprawdę kreatywny i osobisty. Święto Zakochanych zdarza się  przecież raz w roku i ta wyjątkowa data powinna znaleźć odzwierciedlenie w podarunkach, które będą niestandardowe, a jednocze-śnie trafią w gusta bliskiej osoby. Podpowiadamy, jakie podarunki sprawią dziew-czynom radość i które będą dobrym wyborem z okazji tego pięknego dnia.

Co może zachwycić Twoją partnerkę?

Jeśli Twoja partnerka jest uwielbia sport, pomyśl o akcesoriach, które pomogą uzyskać jej doskonałe wyniki i sprawią jej dużą radość. Takim właśnie prezentem na walentynki dla dziewczyny będzie przykładowo opaska służąca monitorowaniu codziennych aktywności. Ten gadżet nie tylko dokładnie wskaże efekty treningowe, ale również odbierze powiadomienia o połączeniach, sms czy też e-mail. Innym pomysłem jest cyfrowa ramka, która pokaże nie tylko zdjęcia, ale również wideo oraz muzykę.

Kosmetyki oraz akcesoria

Nie wybieraj takich rzeczy na ślepo. Zrób najpierw rozeznanie, jakich perfum oraz kosmetyków używa i spróbuj trafić w jej gust. W takich przypadkach rozpoznanie terenu jest najważniejsze, bo przecież nikt nie lubi dostawać nietrafionych podarunków, a szczególnie jeśli jest to prezent dla dziewczyny na walentynki. Obdaruj ją zmysłowymi perfumami, a przy tym pamiętaj i miej na uwadze to, że flakoniki, na których znajdują się słowa „amor” lub „love” mogą być również oryginalnym wyznaniem płomiennego uczucia. Do tego dodaj olejki lub świeczki zapachowe, które na pewno ucieszą Twoją ukochaną.

A może prezent dla dwojga?

Taka specjalna data zasługuje na niebanalną celebrację. Jeśli lubicie wspólne aktywności, wtedy taki pomysł na walentynki dla niej będzie świetną okazją do wspólnego spędzenia czasu w kreatywny sposób. Jakie mogą być te wspólne aktywności? Może być to rejs z ekskluzywną kolacją, wspólny weekend w kurorcie górskim lub nadmorskim, czy też masaż we dwoje. Taka atmosfera sprzyja intymnym wyznaniom i relaksowi. A skoro o odpoczynku mowa, to zabierz swoją połowicę do groty solnej. Taka wizyta nie tylko będzie miała zbawienny wpływ na ciało, ale również pozwoli Wam odetchnąć i pozbyć się codziennego napięcia i stresu.

Personalizowane podarunki

To hit ostatnich lat. Dzięki temu prezent dla niej na walentynki nie będzie kolejnym banalnym schematem, a zyska walor atrakcyjności, dzięki dyskretnej dedykacji. Co dokładnie możesz podarować ukochanej? Wybierz z pozoru z  zwykły kubek, na którym umieścisz zindywidualizowany napis, ramkę, w którą wstawisz Waszą wspólną fotografię, czy też magnes na lodówkę ze spersonalizowanym nadrukiem. To oczywiście skromniejsze podarunki, ale płynące z głębi serca. Inne spersonalizowane przedmioty, które na pewno zrobią wrażenie na wybrance to portfel z dyskretną dedykacją oraz poduszka z wyszytym na niej imieniem ukochanej. Pomysłów jest naprawdę wiele i tylko od Ciebie zależy, na co ostatecznie się zdecydujesz.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze