1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Jaki kalendarz wybrać na 2023 rok?

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Żyjemy w czasach, kiedy bez dobrej organizacji dnia, trudno byłoby pogodzić wszystkie obowiązki. Praca, dom, dodatkowe zajęcia, zakupy, wizyty u lekarzy… Przyglądając się bliżej wszystkim czynnościom, wykonywanym w ciągu doby, tygodnia, a w efekcie miesiąca, jest tego mnóstwo. Planowanie stało się wręcz podstawą życia większości polskich rodzin. Każdy kolejny dzień przynosi nowe wyzwania i potrzeby. Ułożenie spójnego grafiku to szczególnie trudne zadanie jeśli chodzi o duże rodziny. W ich przypadku praca z kalendarzem jest podstawą funkcjonowania rodziny. Z równie wypełnionym po brzegi grafikiem, mają do czynienia przedsiębiorcy. Dla nich kalendarze książkowe w układzie dziennym są niezastąpione. Które kalendarze 2023 będą najlepiej służyły rodzicom, a na jakie powinni się zdecydować pracownicy korporacji, studenci czy właściciele firm?

Kalendarze 2023 ścienne

Wybór kalendarza to tylko pozornie proste zadanie. Chcąc w 100 proc. wykorzystać jego możliwości, należy zdecydować się na odpowiedni wariant dla siebie. Kalendarze ścienne sprawdzą się w każdym domu. To na nich zapisuje się najważniejsze wydarzenia w danym miesiącu: urodziny mamy, taty, dziadków czy znajomych. Odnotowuje się na nich również wizyty u dentystów czy innych specjalistów. ścienne dostępne są w wielu formatach w tym m.in. wieloplanszowe, kwadratowe, trójdzielne czy też popularne zdzieraki. Kalendarz ścienny można również dostrzec w biurach. Znacząco ułatwiają wykonywanie obowiązków pracownikom na co dzień. Wystarczy 'rzut oka' na kalendarz, by móc natychmiast wskazać idealny termin spotkania.

Kalendarze 2023 organizery czy kalendarze książkowe?

Kalendarz na kolejny rok powinien być przede wszystkim wygodny dla użytkownika. Dlatego też zarówno organizery, jak i kalendarze książkowe, cieszą się sporą popularnością. Po pierwsze rozwiązanie sięgają zazwyczaj osoby, którym zależy na indywidualnym dopasowaniu planera do swoich potrzeb. Wkład dopasowuje się bowiem indywidualnie do etui organizera. W przypadku kalendarzy książkowych, ich dużą zaletą jest dostępność w różnych formatach w tym m.in. A5, A6, B5, B6 czy A4. Współczesne kalendarze książkowe, to dużo więcej niż klasyczny kalendarz sprzed lat. Nowoczesny design odnoszący się do danej kategorii, a także motywujące cytaty na każdy dzień, sprawiają że ich właściciele nie rozstają się z nimi przez cały rok.

Kalendarze 2023 biurkowe

Kalendarze biurkowe sprawdzają się przede wszystkim w gabinecie w firmie czy też w biurze domowym. W ofercie sklepów, mających w sprzedaży ten rodzaj kalendarza 2023, można je spotkać w kilku odsłonach. Najczęściej spotykaną na biurkach jest forma kalendarza w pionie lub poziomie na spirali. Najnowsze modele prezentują oryginalne projekty z motywem krajobrazu, zwierząt, ale i z dodatkiem sentencji. Wygodnym rozwiązaniem dla osób intensywnie pracujących są kalendarze z notesem na zapiski z tekturową podstawką.

Sezon kalendarzowy zbliża się wielkimi krokami. Żyjemy w czasach, kiedy trudno byłoby się obyć bez kalendarza. Prawdopodobnie każdy korzysta z niego na co dzień. Dlaczego więc nie pomyśleć o upominku świątecznym dla bliskich właśnie w postaci kalendarza na 2023 rok?

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze