1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Zdrowa i piękna skóra w świątecznym prezencie

Kosmetyki Health Labs Care z linii Slow On zawierają ponad trzydzieści składników aktywnych wspierających spowolnienie procesu powstawania zmarszczek. (Fot. materiały partnera)
Świat mieniący się blaskiem kolorowych światełek, spotkania, na które czekamy cały rok, dom pachnący piernikiem, świątecznymi potrawami i świerkiem. Trudno nie ulec wyjątkowej atmosferze nadchodzących świąt. Warto więc, już teraz, zadbać o prezenty dla najbliższych.

Współpraca reklamowa

Nie ma świąt bez prezentów. To jeden z elementów bożonarodzeniowej atmosfery, choć owiany złą sławą, bo mówi się, że napędza konsumpcjonizm. Tymczasem nasze podejście do prezentów bardzo zmieniło się na przestrzeni ostatnich lat. Zrozumieliśmy wreszcie, że ich istotą nie jest po prostu kupienie komuś nowej, często bezużytecznej, rzeczy, a podarowanie mu czegoś, co zostanie z nim na dłużej. Wywoła uśmiech, da chwilę wytchnienia i przyjemności.

Większość z nas podchodzi więc do wyboru prezentów możliwie najbardziej racjonalnie. Staramy się, by były przemyślane, świetnej jakości, by posłużyły na lata, a do tego sprawiły radość naszym bliskim. Takie idee przyświecają marce Health Labs Care, której produkty są świetnym pomysłem na prezent, bo zatroszczą się o zdrowie skóry, co w efekcie da piękny wygląd i chwile relaksu. Co wyjątkowego oferuje marka?

Slow On – czasu nie zatrzymasz, ale możesz spowolnić jego działanie

Health Labs Care zasłynęło przede wszystkim dzięki świetnej jakości suplementom diety. Teraz ich oferta rozszerzyła się o kosmetyki do pielęgnacji, działające dokładnie tak samo, jak ich wszystkie sztandarowe produkty – kompleksowo i niezwykle skutecznie.

Slow On to zaawansowana pielęgnacja anti‑aging, która zapewnia intensywną ochronę przed przedwczesnym starzeniem się skóry oraz stymuluje jej regenerację, a także pomaga zachować jędrność i młodzieńczą witalność. Kosmetyki z tej linii wzmacniają barierę lipidową, zapobiegają procesom zapalnym, wspierają równowagę mikrobioty oraz dostarczają skórze potwierdzonych naukowo i innowacyjnych substancji. Najcenniejszą z nich jest Retinyl Retinoate – pochodna retinolu, uwielbianego przez wiele z nas składnika, który działa na skórze cuda. Jego hybrydę, zawartą w kosmetykach Health Labs Care, cechuje jeszcze większa moc działania przeciwstarzeniowego i natychmiastowe dotarcie do skóry przy jednoczesnym zachowaniu łagodnej dla niej formy.

Obok niego kosmetyki z serii Slow On zawierają ponad trzydzieści składników aktywnych wspierających spowolnienie procesu powstawania zmarszczek. Jest to między innymi kompleks peptydów, czynnik wzrostu Vegan EGF, ekstrakty grzybów Tremella, Reishi, Schizophyllum, cenionych od wielu lat w medycynie chińskiej za swoje niezwykłe właściwości, czy Żywy kamień.

(Fot. materiały partnera)

Niekwestionowanym bohaterem linii Slow On jest genialne Retinoserum na noc, które łączy w sobie działanie cząsteczki Retinyl Retinoate, peptydów i ceramidów. Dzięki nim skóra zyskuje witalność i młodzieńczy wygląd, a drobne linie i zmarszczki widocznie się redukują. Działanie serum pogłębia Krem Odbudowujący barierę lipidową, który działa jak niewidoczny opatrunek – odbudowuje barierę naskórka, chroni ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz nawilża i wygładza.

(Fot. materiały partnera)

Podczas porannej rutyny pielęgnacyjnej świetnie sprawdzi się natomiast lekki Krem Wygładzający, który wyrównuje strukturę skóry i dodaje jej promiennego wyglądu, ale też wspiera działanie anti-aging. Warto poprzedzić go Serum peptydowym, potęgującym działanie kremu. Serum poprawia strukturę i kolor skóry oraz nadaje jej efekt botox-like.

Czas nie musi działać na niekorzyść urody. Możemy ją zachować i pielęgnować świetnej jakości kosmetykami. Te od Health Labs Care są gwarancją skutecznego działania, potwierdzonego badaniami ankietowymi i aparaturowymi. A do tego dają chwile przyjemności i relaksu. Kto nie chciałby dostać tego w świątecznym prezencie?

Do końca grudnia do każdego z zestawów marka Health Labs Care dołącza elegancką torebkę prezentową gratis.

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze