1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Nów w Wodniku – restart 2023 roku

Nów w Wodniku – restart 2023 roku

Nów wydarzy się 21 stycznia o godzinie 21.53. (Fot. iStock)
Nów wydarzy się 21 stycznia o godzinie 21.53. (Fot. iStock)
Sobotni nów sprawi, że odzyskamy jasność myślenia na temat przyszłości. Wreszcie będzie można zasiać nasiona intencji nowych celów.

Pierwsze trzy tygodnie nowego roku były mniej produktywne, energiczne i satysfakcjonujące, a to za sprawą jednoczesnych retrogradacji Marsa i Merkurego, które na szczęście od 18 stycznia mamy za sobą. Trudniej było nabrać rozpędu i podjąć większy wysiłek. Aura planetarna skłaniała raczej do bycia ze sobą i porządkowania starych spraw, a nie zabierania się za ambitne postanowienia noworoczne. Teraz to się wreszcie zmieni.

Księżyc w Wodniku

Nów wydarzy się o godzinie 21.53 na pierwszym stopniu Wodnika – znaku rządzonym przez Urana, planetę buntu i innowacji. Na tę fazę Księżyca czekaliśmy od dawna, żeby przygotować się do nowego rozdziału i zacząć opowiadać nową historię. Księżyc będzie inspirował do niekonwencjonalnego podejścia, nawiązania kontaktu z ludźmi, z którymi do tej pory nie mieliśmy do czynienia, i z ideami, których jeszcze nie zgłębiliśmy. Poczujemy energię do pełnego zaangażowania naszego umysłu w zupełnie nowy plan gry. Żeby zsynchronizować się z planetami, warto podążyć za innowacyjną wizją, a dokładniej – widzieć ją na horyzoncie, bo nów to dopiero początki, a jeszcze nie plony.

Mamy przed sobą dwa tygodnie do pełni Księżyca, żeby postawić pierwsze kroki ku innej przyszłości. Kluczem jest myślenie w kategorii większego obrazu, bez przejmowania się ograniczeniami i szukania nagłych olśnień – bo Wodnik właśnie od tego jest specjalistą. Jeśli chcemy zejść z określonej ścieżki, wyjść poza schemat, zrezygnować ze starego nawyku – nadchodzi na to czas.

Nów w sekstylu z Jowiszem

Harmonizujący układ Słońca i Księżyca z Jowiszem – planetą pomyślności i ekspansji – w kardynalnym znaku ognia Barana sprawi, że odkryjemy w sobie pokłady pozytywnego myślenia i radości z działania. Duet Wodnika i Barana obdarzy przebojowością i otwartością, zachęci do przejęcia inicjatywy. Można teraz zabierać się za ambitne projekty realizowane w inspirujących zespołach. Układy planet sprzyjają połączeniu sił, by stworzyć coś kreatywnego – burze mózgów przyniosą zaskakujące efekty. Strategie, które mogą się wydawać dziwaczne, a na pewno nietypowe, okażą się najskuteczniejsze. Przyjdą nam do głowy pomysły, jak zrealizować swoje marzenia.

Wenus w koniunkcji z Saturnem

Nów Księżyca będzie miał miejsce około 24 godziny przed spotkaniem Wenus i Saturna w Wodniku. Chociaż Saturna znamy przede wszystkim z jego ponurego oblicza – jako władcę ograniczeń, sztywnych zasad i ciężkiej pracy – jest również tą planetą, która zachęca nas do wytrwałości w dążeniu do długoterminowych celów. Jego koniunkcja z planetą miłości oraz pieniędzy to okazja, żeby romans połączyć z pragmatyzmem, a piękno z pracowitością. Można zatem na nowo zdefiniować związek, wkraczając w nowy, bardziej konkretny etap lub zaangażować się w lukratywny projekt, który jednak będzie wymagał czasu i zdrowego wysiłku. Ponieważ spotkanie Wenus i Saturna ma miejsce w indywidualistycznym Wodniku, mamy szansę zamienić swoją wizję na temat przyszłości w rzeczywistość w sposób zgodny z tym, kim jesteśmy.

Co nów w Wodniku przyniesie każdemu znakowi zodiaku?

Baran: Księżyc w nowiu razem z Jowiszem w jedenastym domu rządzonym przez Wodnika otworzą twój umysł na przebłysk geniuszu. Możesz wpaść na pomysł na wagę złota. Podążaj za swoją intuicją i połącz swoje siły z innymi kreatywnymi ludźmi. Inspirujące wiadomości mogą nadejść z mediów społecznościowych.

Byk: Układ nowiu w domu dziesiątym, który rządzi karierą, pozwoli ci wykorzystać wewnętrzną wiedzę, żeby wprowadzić życie zawodowe na nowe, satysfakcjonujące tory. Jeśli w najbliższym czasie pojawi się propozycja wymagająca opuszczenia strefy komfortu – nawet jeśli będzie cię to straszyć – nie wahaj się powiedzieć jej „tak”.

Bliźnięta: Możecie liczyć na poprawę nastroju, a nawet więcej – zaczniecie myśleć inaczej: nie tylko optymistyczniej, ale i bardziej twórczo. Nów w Wodniku w dziewiątym domu Jowisza otworzy was na pomysły, jak połączyć przeżywanie przygód ze zdobywaniem nowej wiedzy. Możecie poczuć chęć, żeby zająć się rozwojem osobistym.

Rak: Księżyc w nowiu w twoim przypadku oświetli ósmy dom intymności i tajemnic. Zajrzysz do warstw swojej podświadomości i dowiesz się o sobie czegoś ciekawego. Ponadto możesz liczyć na to, że jeszcze bardziej zbliżysz się do ukochanej osoby. Jest szansa, że odkryjecie na nowo sferę seksu. W sprawach finansowych szykuje się łut szczęścia.

Lew: Układ planet, który jest prawdziwym początkiem roku 2023, zainicjuje nowy rozdział w twoim życiu miłosnym. Nów w siódmym domu związków dla Lwów singlów może przynieść nowe uczucie, a dla tych, które żyją w stałej relacji, okaże się nowym rozdaniem. Dzięki Wenus i Saturnowi podejmiesz wiążące decyzje.

Panna: Elektryzujący nów w szóstym domu, który organizuje codzienną rutynę, zrobi w twoim życiu rewolucję. Zapanujesz nad chaosem i wszystkim tym, co cię osłabia na poziomie fizycznym, dzięki czemu odzyskasz dobre samopoczucie – a to korzystnie przełoży się na twoją pracę i twoje wyniki finansowe.

Waga: Poczujesz, że romans wisi w powietrzu. Nów do spółki z Jowiszem w piątym domu, który przynosi przyjemne miłosne uniesienia, to szansa żeby zaszaleć. To również dom wyrażania siebie i samorealizacji – okazja, żeby pasję zamienić na źródło dochodów.

Skorpion: Nów pomoże ci podjąć wewnętrzną, głęboko uzdrawiającą pracę. Lubisz zajmować się tym, co kryje się w odmętach podświadomości, więc powinieneś być zadowolony, że nów aktywuje twój czwarty dom astrologiczny. Niemal oświeceniowe uświadomienie sobie schematów rodzinnych pozytywnie wpłynie na życie domowe.

Strzelec: Twórczy chaos, mnóstwo kontaktów z ludźmi oraz nowe przedsięwzięcia na horyzoncie. Nów w Wodniku w trzecim domu astrologicznym nie da ci odpocząć. Twoje zaciekawienie zaangażowaniem się w nowe projekty sięgnie zenitu, a kalendarz będzie pękał od nadmiaru spotkań.

Koziorożec: Strefa pieniędzy aktywowana przez nów razem z szczęściodajnym Jowiszem sprawią, że poczujesz się gotowy do zaangażowania się w nowy sposób zarabiania pieniędzy. Nawet jeśli jesteś dopiero w fazie poszukiwań, poczujesz przypływ energii, która zostanie zasilona inspirującymi pomysłami.

Wodnik: To twój czas i twój nów. Jego obecność w pierwszym domu astrologicznym w sposób naturalny skłoni się, byś obrał nowy, wielki cel. Jeśli połączysz swoje charakterystyczne racjonalne myślenie z odrobiną gorliwości, zbliżysz się do idealnego scenariusza na swoje życie.

Ryby: Księżyc w Wodniku znajdzie się w waszym dwunastym domu duchowości, który jest zresztą rządzony przez wasz znak. Intuicja stanie się jeszcze bardziej ostrzejsza niż zwykle, a sny mogą być bardzo żywe. Wykorzystajcie wewnętrzną wiedzę, aby wymyślić nowe podejście do zarabiania pieniędzy.

Zapisy na sesje astrologiczne:
Astrologiczne aktualności na IG: @sesjeastrologia

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze