1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Horoskop na walentynki – niemożliwe stanie się możliwe

(Fot. iStock)
(Fot. iStock)
Planety przygotowały przemiły prezent. 14 lutego planeta miłości Wenus spotka się z Neptunem, który spełnia marzenia. Czego chcieć więcej w walentynki? Jakie niespodzianki szykują się dla każdego znaku zodiaku?

Koniunkcja Wenus i Neptuna na 24 stopniu Ryb to najbardziej romantyczny tranzyt, jaki można sobie wyobrazić. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w związku, czy też nie, to znakomita okazja, żeby w ten dzień posłuchać głosu serca – uświadomić sobie, co nas uszczęśliwia i czego potrzebujemy doświadczyć w życiu we dwoje. Neptun nie zna ograniczeń – to on potrafi sprawić, że marzenia w nieoczekiwany sposób stają się rzeczywistością. Dlatego w tegoroczne walentynki wykorzystajmy szansę, żeby pójść na całość i spędzić je dokładnie tak, jak pragniemy. Neptun z Wenus wniosą atmosferę romantyzmu, ale też bezinteresowności uczuć oraz wymiaru duchowego. Niemożliwe stanie się możliwe. To też dobry czas na artystyczne wyrażanie się i na spełnienie się scenariuszy dotyczących materialnego bogactwa. Jest jednak jedno „ale” – jeśli coś wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, bądźmy czujni, bo duet Wenus i Neptuna potrafią zwieść iluzjami. Nie myślmy życzeniowo, tylko podążajmy za prawdą uczuć.

Rok 2023 dla wielu może okazać się przełomowy w miłości – planety będą nas zachęcać do świadomego nawiązywania relacji. Związki oparte na współzależności i innych toksycznych schematach zostaną przetestowane i najprawdopodbniej rozpadną się z hukiem. Zaraz po walentynkach – 16 lutego, kiedy płatki róż z walentynkowych bukietów nie zdążą jeszcze opaść – Słońce spotka się z Saturnem, by zderzyć nas z rzeczywistością – sprawdzimy wtedy, czy deklaracje sprzed dwóch dni mają pokrycie i co sprawdza się w praktyce życia codziennego.

Nauczyciel Saturn na początku 8 marca wkroczy do Ryb i będzie w nich aż do maja 2025 roku – dzięki temu tranzytowi przekonamy się, które relacje cieszą się zdrowymi granicami. Te, w których ludzie mogą na sobie polegać i się ze sobą prawdziwie przyjaźnią, zostaną wzmocnione. A kiedy do Ryb wejdzie i Jowisz, co wydarzy się w maju, poczujemy się gotowi, by poznać miłość naszego życia, zalegalizować związek bądź wznieść go na wyższy poziom.

Jaki prezent na walentynki przygotowali Wenus z Neptunem dla każdego znaku zodiaku?

Baran: Wenus z Neptunem rozświetli twój dwunasty dom – podświadomości, tajemnic i duchowości. Ten tranzyt popycha do sekretnych romansów lub tęsknot za miłością. Może przynieść niesamowite fantazje z drugą połówką w roli głównej lub cenne podszepty intuicji na temat związku. Nie trać jednak do końca kontaktu z rzeczywistością.

Byk: Koniunkcja Wenus z Neptunem wydarzy się dla ciebie w jedenastym domu przyjaciół, grup i społeczności, a także nadziei i marzeń. Walentynki nie zapowiadają się we dwoje przy kolacji w blasku świec, a raczej towarzysko i w większym gronie. Twój tradycjonalizm zostanie poddany próbie. Myśl nieszablonowo i oddaj się wizualizacjom przyszłości.

Bliźnięta: Walentynki pod znakiem spraw związanych z karierą? Tak, bo Wenus i Neptun odwiedzą twój dziesiąty dom pracy zawodowej i związanego z nią prestiżu. Niewykluczone, że ziszczą się marzenia związane z podwyżką, docenieniem czy projektem, na który czekasz. Inną opcją jest wymarzony romans ze współpracownikiem lub z kimś, kogo znasz z pracy.

Rak: Wenus z Neptunem w dziewiątym domu, który jest władztwem szczęściodajnego Jowisza, oznacza poczucie ekspansji i swobody. Jeśli chodzą ci po głowie pomysły związane z edukacją, podróżami lub celami wydawniczymi, możesz dostać dobre wiadomości, którymi chętnie podzielisz się z ukochaną osobą. Walentynki spędzicie poza domem.


Lew: Lepiej być nie mogło – miłosna walentynkowa koniunkcja Wenus z Neptunem rozświetli twój ósmy dom, czyli dom seksu i intymności, ale też wspólnych pieniędzy oraz wewnętrznej transformacji. Możesz doświadczyć głębokiej zmiany w podejściu do miłości, możesz się wzbogacić dzięki ukochanej osobie lub doświadczyć cudownych chwil w sypialni.

Panna: Koniunkcja Wenus z Neptunem będzie w walentynki tranzytować twój siódmy dom relacji jeden na jeden. Wenus nadzoruje miłość i pieniądze, więc możesz doświadczyć chwil błogości z romantycznym partnerem lub spełnić finansowe marzenie, które dzielisz z partnerem biznesowym. Poświęć ten dzień ludziom, którym ufasz.

Waga: Wenus i Neptun w walentynki połączą siły w twoim domu szóstym domu pracy, zdrowia, zwierząt domowych i codziennych zajęć. Możesz urzeczywistnić swoje ważne zawodowe marzenie, odkryć, że sympatia, którą żywisz do współpracownika, jest odwzajemniona, lub uzyskać zastrzyk finansowy dzięki wykonywanej pracy.

Skorpion: Obecność Wenus i Neptuna w twoim piątym domu namiętności, kreatywności, przyjemności może sprawić, że odnajdziesz prawdziwą miłość w sytuacji, która zaczęła się „tylko dla zabawy”, lub poczuć, jak ogarnia cię fala twórczej energii. Możesz otrzymać spory przelew za kreatywny projekt. Walentynki będą dla ciebie dniem pełnym radości.


Strzelec: Odwiedziny Wenus i Neptun w twoim rodzinnym czwartym domu przyniosą świadomość, że miłość ma też wymiar domowy. Poczujesz, co znaczą więzy bliskości i całkiem możliwe, że otrzymasz pieniądze od członka rodziny. Kolacja walentynkowa w domu przy samodzielnie ugotowanej kolacji lub przy serialu. Nie w twoim stylu, ale czemu nie?

Koziorożec: Kiedy Wenus i Neptun zaktywizują twój trzeci dom komunikacji i biznesu, możesz otrzymać doskonałe wiadomości na temat spraw zawodowych. Być może szykuje się podpisanie intratnej umowy lub w najbliższej przyszłości odbędą się ważne rozmowy. Jeśli chodzi o życie miłosne, w walentynki będzie okazja do deklaracji i wyznań.

Wodnik: Bliskość Wenus i Neptuna w twoim drugim domu odpowiedzialnym za sprawy finansowe może dać ci w prezencie realizację wymarzonego scenariusza, który przyniesie ci wyższe dochody i stabilniejsze poczucie bezpieczeństwa materialnego. Przygotuj się na walentynki spędzone na bogato. Luksusowe SPA, elegancka restauracja?

Ryby: Walentynki w tym roku odbędą się w aurze twojego znaku zodiaku. Koniunkcja Wenus i Neptuna w pierwszym domu otworzy cię na duchowy wymiar miłości. Oddasz się temu błogiemu uczuciu lub marzeniom o idealnym związku oraz bogactwie. Walentynki najprawdopodobniej spędzisz niezwykle romantycznie.

Zapisy na sesje astrologiczne: sesjeastrologia.com
Astrologiczne aktualności na IG: @sesjeastrologia

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze