1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

French Glossing – kolor jak naturalny

(Fot. materiały partnera)
Dzięki nowej technice profesjonalnej koloryzacji – French Glossing od L’Oréal Professionnel Paris – możesz ukryć siwe włosy bez godzenia się na sztuczny efekt płaskiego i ciężkiego koloru. Dwuetapowa koloryzacja sprawi, że włosy będą miały żywy, zachwycający odcień i świetlisty blask.

Podczas pandemii przekonaliśmy się, że nic nie zastąpi profesjonalnej koloryzacji w salonie fryzjerskim. Jeśli próbowałaś zaprzyjaźnić się z siwymi włosami, teraz możesz porzucić ten pomysł. L’Oréal Professionnel Paris po raz kolejny wprowadza rewolucję w farbowaniu włosów. French Glossing to technika koloryzacji w salonie, dzięki której uzyskamy gradient koloru i świetlisty efekt. Profesjonalna technika w dwóch krokach oferuje perfekcyjne krycie odrostu i lekkie, świetliste wykończenie na długościach włosów. Pierwszy etap to perfekcyjne pokrycie siwych włosów i odrostu. Kolejny polega na odświeżeniu koloru na długości i dodaniu włosom blasku. W sercu techniki French Glossing znajduje się Dia Light – technologia uwielbiana przez mistrzów balejażu, stosowana do tonowania. Ta unikalna kwasowa technologia jest bardzo przyjazna dla włosów. Niskie pH nie uwrażliwia włosów i nie przeciąża ich kolorem dla optymalnego, naturalnego rezultatu. Formuła nie zawiera amoniaku (nie ma nieprzyjemnego zapachu) i sprawia, że włosy są o 30% bardziej odżywione. Do tego pozostawia na włosach efekt gloss – lustrzany blask.

French Glossing nie tylko dba o włosy i daje piękny, wielowymiarowy kolor; nowa technika jest także lepsza dla planety. W trakcie tej usługi zużycie wody jest 21% mniejsze niż przy tradycyjnej koloryzacji, ponieważ formuły lepiej się spłukują. Udoskonalone opakowania stworzone są z materiałów z recyklingu i nadają się do ponownego przetworzenia – od tubki z aluminium, przez zakrętkę, po kartonik. Nie masz wymówek. Odważ się na paryski szyk od nasady po końce włosów!

Wizyta w salonie fryzjerskim to nie tylko wspaniały relaks,
ale też czas, kiedy specjalista może wykonać diagnozę i spersonalizować usługę idealną dla danego typu włosów.
French Glossing to nie tylko koloryzacja szyta na miarę,
lecz także gorący trend nadchodzącego sezonu
– mówi Irena Miksa, edukatorka L’Oréal Professionnel Paris (@irena_loreal_pro)

Irena Miksa, edukatorka L’Oréal Professionnel Paris (Fot. materiały partnera)


Resweratrol zawarty w formule kosmetyków gamy Vitamino Color dba o to, by kolor był jeszcze trwalszy, a włosy były pełne blasku. Zakochasz się w zapachu produktów!

Szampon 300 ml/69 zł,

Szampon 300 ml/69 zł (Fot. materiały partnera)

Maska 250 ml/109 zł

Maska 250 ml/109 zł (Fot. materiały partnera)

Spray 10w1 190 ml/89 zł*

Spray 10w1 190 ml/89 zł (Fot. materiały partnera)
*Ostateczną cenę ustala sprzedawca w miejscu sprzedaży.

Zaufaj sprawdzonej formule w nowym opakowaniu pochodzącym do 100% z plastiku z recyklingu.

  1. Test instrumentalny – versus włosy, na których nie zastosowano koloryzacji Dia Light.
  2. Test instrumentalny – ilość wody, która została zużyta do spłukania długości versus INOA.
  1. Wyłączając barwnik i dodatki.

Znajdź salon już dziś na www.salonexpert.pl

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze