1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Makijaż 2022 – szalone zmiany [GALERIA]

Trendy w makijażu na nadchodzący sezon zachęcają do zabawy i metamorfozy. (Fot. Piotr Porębsky, Makijaż: Beata Milczarek, Fryzury: Julia Kosyk)
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Dwie modelki, cztery zupełnie różne stylizacje. Trendy w makijażu i fryzurach na nadchodzący sezon są różnorodne i zachęcają do zabawy w metamorfozy. Jeśli mam szukać ich wspólnego mianownika, to jest nim optymizm. Makijaż jest promienny, świetlisty, kolorowy.

Warkocze bez limitu

Możesz nosić je ciasno zaplecione („bokserskie”, jak mówiła nasza stylistka Julia Kosyk), luźne kłosy opadające na plecy albo cienkie jak mysie ogonki warkoczyki tuż przy twarzy. W makijażu modny jest total look, czyli kolor oka zgrany idealnie z ubraniem – zielona sukienka, zieleń na powiekach.

Kolorowe lata 80.

Loki opadające kaskadą na twarz i róż, który wędruje wysoko od góry kości policzkowych ku skroniom. Odważna zabawa różem to jeden z silniejszych trendów wiosenno-letniego sezonu, podobnie jak lśniące błyszczykiem usta i roziskrzone perłowymi i brokatowymi cieniami powieki.

Winne usta

Rozświetlona skóra, delikatnie podkreślone oko. To by wystarczyło, bo naturalny look jest nadal obowiązującym trendem. Można jednak dodać kolor na usta – najmodniejsze są klasyczna czerwień, ciemne odcienie nude lub kolor burgunda. Wymalowane precyzyjnie z użyciem konturówki lub lekko „zjedzone”, jak u naszej modelki.

Tekst: Agata Rucińska
Zdjęcia: Piotr Porębsky
Makijaż: Beata Milczarek, Fryzury Julia Kosyk
Modelki: Edyta/Pinokio Models, Emilia/Mango Models

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze