1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Lato nad polskim jeziorem w najpiękniejszej biżuterii od W.KRUK

(Fot. materiały prasowe)
Letnia biżuteria i akcesoria W.KRUK emanują pozytywną energią i zachęcają żywymi kolorami. W kampanii marki prezentuje je Ania Dąbrówka, która razem ze swoimi przyjaciółkami zabiera nas na sielskie wakacje nad polskim jeziorem.

Łączą je wspólne pasje i zainteresowania: muzyka, taniec, filmy i moda. Mają podobne poczucie humoru i poglądy, wyznają podobne wartości, podobnie postrzegają świat, ale każda z nich jest inna. Nigdy nie brakuje im tematów do rozmowy, ale gdy nie mają na to siły, wspólnie delektują się ciszą. Moc ich przyjaźni jest nie do opisania. Letnia kampania marki W.KRUK pod hasłem „Lato kocha przygody” zabiera nas na beztroskie wakacje nad polskim jeziorem. To historia czterech przyjaciółek – Ani, Klary, Klaudii i Basi – które w sielskich okolicznościach przyrody miło spędzają czas, przeżywają niezapomniane przygody, bawią się i tworzą wspomnienia, które pozostaną z nimi na wiele lat.

(Fot. materiały prasowe)

(Fot. materiały prasowe)

(Fot. materiały prasowe)

(Fot. materiały prasowe)

(Fot. materiały prasowe)

Przyjaciółkom towarzyszy specjalnie wyselekcjonowana na sezon letni biżuteria i akcesoria W.KRUK. W tym roku marka rozpieszcza nas eklektyczną mieszanką najnowszych kolekcji, a także modeli wyprzedażowych. Szczególnie warto zwrócić uwagę na kolekcję Laguna w żółtym złocie zdobioną niebieskimi kamieniami oraz na nową odsłonę kolekcji Kwiaty Nocy, której bohaterem został tym razem ręcznie malowany granatowo-różowy zawilec – w sam raz na lato.

Jeśli chodzi o akcesoria, przebojem są kolorowe chusty z naturalnego jedwabiu i skórzane torebki. W ofercie nie brakuje też bogatego wyboru okularów przeciwsłonecznych, które stanowią najważniejszy wakacyjny dodatek.

Co więcej, na klientów marki czekają letnie promocje, nawet do -70% w salonach i na wkruk.pl. Okazyjny rabat obejmuje kolekcję Etno, Asteroidy o fakturze księżycowych kraterów czy klasyczna biżuteria w białym złocie z diamentami. To jednak nie koniec. Od 1 lipca W.KRUK będzie oferował niespodziankę – prezent za 1zł. Obserwuj profile społecznościowe marki i odwiedzaj wkruk.pl, aby być na bieżąco.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze