1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Toy Watch-zegarek jak zabawka

Toy Watch-zegarek jak zabawka

fot. materiały prasowe
O tym, ze dodatki są po to w modzie, by się nimi bawić wiemy od dawna. Teraz do zabawy zapraszają nas Toy Watch.

Toy Watch, to niezwykle luksusowe  zegarki.  Ta włoska marka podbiła międzynarodowy rynek dzięki swojej nowatorskiej kolekcji, a dziś ich butiki znajdują się na najbardziej prestiżowych handlowych ulicach świata: via Montenapoleone w Mediolanie, via del Babuino w Rzymie, Regent Street w Londynie, rue Saint Honoré w Paryżu, Harbour City w Hong Kongu i Madison Avenue w Nowym Jorku.

fot. materiały prasowe Toy Watch Kids

Od kilku dni butik Toy Watch jest dostępny również w Warszawie na ulicy Mokotowskiej. Wielbiciele mody pokochają biżuteryjne, ceramiczne zegarki wysadzane kryształkami czy metaliczną kolekcję Cuff, w której zachowany jest surowy połysk stali, architektoniczna kolor i nasycone, szlachetne kolory.

Ponadto Toy Watch to również linia wyjątkowych zegarków dla dzieci, które są nie tylko piękne, lecz również wzbudzą dziecięcą kreatywność. Toy Watch Kids, to zestaw pasków, kolorowych obręczy na tarczę, które można zmieniać w zależności od nastroju czy upodobań, oraz markerów za pomocą których można stworzyć zupełnie unikalne wzory na białych paskach.

Taki zegarkowy set, to prawdziwa gratka na dzień dziecka, dla wszystkich dziewczynek, które marzą o karierze projektantki mody!

Zobacz też: zegarki damskie sklep online 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze