fbpx

Idealny podkład dla suchej skóry

Idealny podkład dla suchej skóry
fot. materiały prasowe

Sucha skóra wymaga nie tylko odpowiednio dopasowanej pielgnacji, ale też dostosowanych dla niej kosmetyków do makijażu. Jak jednocześnie nawilżyć ją i zapobiec nieestetycznemu błyszczeniu, dodatkowo jej nie podrażniając?
Teraz to możliwe dzięki nowemu fluidowi Luminous Moisturizing Treatment Foundation, który nadaje skórze blasku i sprawia, że natychmiast wygląda ona zdrowo i promiennie. To zasługa wykorzystania technologii odbijania światła. Ponadto, dzięki zwartości gliceryny, masła z nasion muru muru, ekstraktu z ostu mlecznego i hialuronianu sodu przywraca i utrzymuje właściwy poziom wilgoci w skórze, a także w miarę stosowania sprawia, że staje się ona gładsza, jędrniejsza i bardziej napięta.Ponadto, lekka konsystencja sprawia, że Luminous Moisturizing Treatment Foundation idealnie przylega do skóry, nie dając sztucznego efektu „tapety”, a jednocześnie dba o to, by była świeża, nawilżona i nie ulegała przesuszeniu. Twarzą podkładu jest słynąca z nieskazitelnej cery aktorka Katie Holmes.

Fluid jest dostępny w 13 różnych odcieniach dla każdego odcienia cery. Jego cena wynosi 203 zł. Będzie go moża kupić od września wyłącznie w perfumeriach Douglas.