fbpx

LOGO GAME. Wiosenna kolekcja Joanny Klimas

LOGO GAME. Wiosenna kolekcja Joanny Klimas
Akpa

Joanna Klimas stworzyła ubrania bardziej swobodne, dostępne i nowoczesne, ale pozostała wierna swoim zasadom: doskonałej formie, kunsztownemu krawiectwu, niebanalności i ponadczasowości. Zastosowane tkaniny, ich efektowne łączenia oraz rozwiązania graficzne wzorów powodują, że kolekcja jest bardziej uniwersalna, mniej zobowiązująca, a przez to swobodna i dostępna.

– Kolekcja LOGO GAME zrodziła się spontanicznie. Mówię o niej „dziecko przypadku”, ale to też konsekwencja mojej pracy artystycznej. Postanowiłam się pobawić literkami, grafiką, pomysłem, ideą. To początek mojej własnej przygody twórczej, ale też przygody dla kobiet, które będą nosiły te rzeczy. To nowy power w życiu firmy i wyzwanie dla kobiet. Postawiłam na street i większą dostępność moich rzeczy, ale niezmiennie są to projekty designerskie, nowoczesne i ponadczasowe – mówi Joanna Klimas.

Kolekcja w popielatym błękicie, bieli, czerni i szarości, uzupełnionych graficzną zabawą literami, jest bardziej streetwearowa, ale zachowuje elementy subtelnej klasyki.

Kolekcja LOGO GAME damska i męska dostępna na www.joannaklimas.com, w zakładce butik

Zobacz także: kosmetyki do pielęgnacji i makijażu tanio

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze