Olejek w dobrej sprawie

Firmy kosmetyczne nieraz angażują się w sprawy społeczne i pomoc najbardziej potrzebującym. Tym razem na uwagę zasługuje inicjatywa marki Aromatherapy Associates.
10% wszystkich zysków ze sprzedaży ich nowego produktu, olejku do kąpieli Bath & Shower Oil zostanie przekazane na rzecz fundacji charytatywnej Defence Against Cancer.

Fundacja pomaga finansować przełomową szczepionkę przeciwko nowotworom. Inicjatorką akcji jest współzałożycielka marki, Geraldine Howard, która sama zmagała się z walką z rakiem. „Opracowałam ten olejek, kiedy potrzebowałam odnaleźć wewnętrzną siłę. Mam nadzieję, że pomoże też innym”, wyznała. Bo oprócz szczytnego celu, Bath & Shower Oil ma też inne zalety. Przede wszystkim obłędnie pachnie mieszanką szałwii muszkatołowej, kadzidłowca i kardamonu, które działają energetyzujaco, odświeżająco i relaksująco.

Aromatherapy Associates

Oprócz tego olejek poprawia koncentrację, łagodzi stres i polepsza krążenie krwi. Jeden pojemnik starcza naokoło 20 kąpieli. Olejek, tak jak inne produkty marki Aromatherapy Associates, jest dostepny w drogerii GaliLu i na stronie internetowej galilu.pl. Kosztuje 240 zł.