1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia
  4. >
  5. Narcyz, pokora, miłość, zdrada

Narcyz, pokora, miłość, zdrada

Joanna Olekszyk - redaktor naczelna miesięcznika „Sens”, Justyna Ogłozińska - szef działu promocji Wydawnictwa Zwierciadło, autorzy książki „Życie od A do Z”: Katarzyna Miller, Dariusz Janiszewski. (Fot. Artur Winiarski/Wydawnictwo Zwierciadło)
W najnowszej książce „Życie od A do Z” Katarzyna Miller po raz kolejny dzieli się swoim terapeutycznym doświadczeniem. Tym razem w formie alfabetycznych haseł, które można czytać w dowolnej kolejności, a także w dowolnym miejscu, bo są na tyle krótkie, że lekturze można oddać się nawet w biegu, w autobusie, kolejce czy poczekalni.

W najnowszej książce „Życie od A do Z” Katarzyna Miller po raz kolejny dzieli się z czytelnikami swoim terapeutycznym doświadczeniem. Tym razem w formie alfabetycznych haseł, które można czytać w dowolnej kolejności, a także w dowolnym miejscu, bo są na tyle krótkie, że lekturze można oddać się nawet w biegu, w autobusie, kolejce czy poczekalni.

„Życie od A do Z” powstało dzięki rozmowom z Dariuszem Janiszewskim, redaktorem „Zwierciadła”, i samo jest zaproszeniem do rozmowy o życiu, jego blaskach i cieniach, o tym, co ważne i pozornie nieistotne. Katarzyna Miller nie ucieka przed trudnymi tematami ani przed podpowiadaniem konkretnych rozwiązań, ale też zachęca do autorefleksji. Nie brakuje tu jej dosadnego poczucia humoru, ciepła, a przede wszystkim – szczerości, dzielenia się bardzo osobistymi historiami.

Tak było także na pierwszym spotkaniu promującym książkę, w którym wzięli udział autorzy. Kasia opowiadała o swoim życiu, ale i o życiu w ogóle – o tym, że nie warto ukrywać uczuć, nawet tych negatywnych, radziła też, jak pokonać strach, i wyjaśniała, czego potrzeba do prawdziwej miłości. Poniżej fragmenty tego spotkania.

Zobacz film:

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze