1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia

Prezes - mężczyzna urodzony w wibracji numer Pięć

123rf.com
Facet z prestiżem i z klasą. Typ trudny do usidlenia, bo będąc z kobietą, musi czuć powiew wolności. Lubi tradycyjne role w związku, ale lubi też poszaleć. Pełen sprzeczności. Mężczyzna, numerologiczna Piątka, to wyzwanie dla kobiety o stabilnym poczuciu własnej wartości.

Potrzebuje babki niesamowicie inteligentnej, szara mysz czy kura domowa - wykluczone. Bo wyobraźcie sobie takiego mężczyznę (bierzemy pod uwagę egzemplarz dojrzały i zdrowy emocjonalnie, dobrze rozwinięty) - jak większość Piątek osiągnął wysoką pozycję społeczną, raczej nie jest celebrytą w powszechnym tego słowa znaczeniu, lecz kimś, kto zdobył uznanie. Żadna tam aktorzyna tylko mentor, guru, prezes, wynalazca, pisarz, podróżnik, psychoterapeuta. Ma też wiele wspólnego z duchowym rozwojem, bo w takiej wibracji się urodził. To ktoś z klasą, wykształcony, oczytany, na wszystko ma odpowiedź. Potrafi się zachować w każdej sytuacji, bo Piątki mają dar dostosowywania się. Z każdym znajdzie wspólny język, zabłyśnie w każdych warunkach. Męska numerologiczna Piątka to nie byle kto.

Mężczyzna, którego archetypem jest tarotowy Arcykapłan, zwykle jest zwolennikiem tradycyjnej rodziny. Takiej, w której on jest głową a szyją partnerka. I dlatego właśnie potrzebna jest tu bystrość i inteligencja (trzeba mu dorównać). Bo chodzi o to, żeby mu się wydawało, że ona jest mu podległa, ale wcale tak być nie musi. Bo on pragnie ją szanować, ale uwielbia grać pierwsze skrzypce, ten archetyp jest zawsze blisko władzy. Dlatego Piątka wybierze kobietę, która na pewno będzie go pociągała swoim wyglądem, ale też umysłem, wszechstronnością, odwagą, spontanicznością.Też umiejętnością prowadzenia „gierek”, ma być tak nieprzewidywalna jak on. Inna przy Arcykapłanie straci pewność siebie i przepadnie. Kobiety zwykle o męskie Piątki są zazdrosne, bo ta wibracja obdarza atrakcyjnością. Ale znowu - odwołujemy się do sprytu - taki mężczyzna potrzebuje duuuużego wybiegu, bo wolność jest jego życiowym priorytetem. W kapcie go w wsadzimy, nie zdominujemy, nie podporządkujemy, nie zmanipulujemy. Dlatego kobieta, która jest z Piątką, powinna mieć swoje pasje, miłość własną i dużo życiowej siły. Wtedy nie będzie bolała ją jego wolność.

Ale w zamian czego można się po takim mężczyźnie spodziewać? Wycieczek zagranicznych, to jego żywioł. Jak również wyzwania, swoboda, szukanie nowych doznań, szaleństwa, spontaniczne uciechy. Piątki bawią się i świętują na całego. Przedstawiciele tej wibracji mogą być zwolennikami tradycyjnych Bożych Narodzeń i Wielkich Nocy ze wszystkimi obrzędami, ale mogą też w tym czasie nurkować na rafie koralowej lub skakać ze spadochronem w południowych Włoszech. Byle się działo i było obficie. Piątka poderwie cię z przytupem i szaleństwem - poznasz co to drogie restauracje czy egzotyczne wyjazdy. Zaimponuje ci rozległą wiedzą, głębią i oryginalnością zainteresowań, własnym systemem wartości. Szybko nawiąże kontakt, bo to atut tej wibracji. Nieśmiałości, melancholijnego introwertyzmu się po nim nie spodziewaj. Ale jak już z nim zamieszkasz, zaakceptuj, że ma dużo znajomych, którzy do niego lgną, ale tylko swoje domowe sanktuarium, gdzie kontempluje w samotności, też.

W łóżku facet Piątka jest różnorodny, zmysłowy, zabawny, mocny. Rada dla jego partnerki brzmi - zero rutyny. Bo jak się znudzi, nie ma zmiłuj, pójdzie sobie w siną dal, a dokładniej innej kobiety. On uwielbia nowości. Powodzenia!

Jak obliczyć wibrację urodzenia?

Dodać do siebie wszystkie cyfry daty urodzin, sprowadzając je do cyfry pierwszej, np.: 23.04.1976 2+3+4+1+9+7+6 = 32 = 5

Czytaj też:

Macho – mężczyzna urodzony w wibracji Jeden Wrażliwiec – mężczyzna urodzony w wibracji Dwa Casanova – mężczyzna urodzony w wibracji Trzy Bob Budowniczy - mężczyzna urodzony w wibracji Cztery

W czerwcu mężczyzna urodzony w wibracji Sześć

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze