fbpx

Pokój dla dziewczynki

Pokój dla dziewczynki
fot. materiały prasowe kidstown.pl
fot. materiały prasowe

Wnętrza w stylu angielskim mają wielu zwolenników. Lubimy je za przytulność, nagromadzenie różnych ozdób, bibelotów oraz kwiatowe motywy, łączone w zaskakujący sposób. Styl angielski pozwala także mieszać meble i elementy z różnych epok. Doskonale sprawdzi się w romantycznym pokoju dla dziewczynki.

Romantyczną metamorfozę można zacząć od przemalowania starych mebli i wybrania kilku charakterystycznych nowych dodatków. Sprawdzą się także meble w stylu retro czy shabby, lekko przecierane z kolekcji Nostalgia.

Biała baza to pierwszy krok, by stworzyć tło dla kolorowych wzorów i dodatków. Pomalowanie z pozoru nie pasujących do siebie stylem elementów w jednym, neutralnym kolorze to sprawdzony pomysł.

Tapety w kwiatowe wzory, pościel z kwiatowymi aplikacjami i haftami czy stylizowane narzuty dodadzą pokojowi ciepła i radości niezbędnej w pokoju dziecinnym.

fot. materiały prasowe

W ofercie Kids Town znajdziemy dużo dodatków – wieszaczki ptaszki czy poducha z kotem dopełnią romantyczny klimat takiego wnętrza.

Swoboda połączeń i niefrasobliwość w łączeniu wzorów i barw to właśnie przepis na romantyczny wystrój w stylu angielskim.

na podst.mat.pras. Kids Town, zdjęcia Kids Town