1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

To nie facet dla mnie

123rf.com
Wszystko okazuje się w przysłowiowym praniu, ale zanim związek zdoła się rozkręcić, pojawiają się pewne znaki ostrzegawcze. Jak rozpoznać, że to nie jest facet dla mnie?

1. Ma niewiele do powiedzenia. Może i jest seksualna chemia, ale poza tym mało jest słów i porozumienia. Poślubienie mężczyzny-najlepszego przyjaciela na dłuższą metę się sprawdza. Seks to naprawdę nie wszystko.

2. Poczucie niepewności. Nawet nie wiadomo dlaczego. Jest jakaś niewidzialna bariera. To niedobrze. Relacje powinny być komfortowe dla obu stron, ludzie razem powinni zawsze czuć się ze sobą jak w przyjaznym domu. Bezpiecznie i swobodnie.

3. Dookoła niego krążą jakieś tajemnice. Nie znam jego rodziny ani znajomych albo on od czasu do czasu znika nie wiadomo gdzie. Pojawiają się z podejrzenia, że jest od czegoś uzależniony. Takie wątpliwości lubią się potwierdzać.

4. Brak głębszego porozumienia. Ważne jest, żeby partnerzy zgadzali się co do priorytetów i umieli rozmawiać o naprawdę poważnych sprawach. Tylko głębokie porozumienie może sprawić, że wasza przyszłość będzie przynosiła radość i spełnienie. Musicie znać swoje poglądy na temat życia razem, finansów, dzieci, wierności, ułożenia sobie stosunków z rodziną, itd.

5. On kłamie. Po pierwszym kłamstwie istnieje duże prawdopodobieństwo, że stanie się to raz jeszcze i jeszcze raz. Znaczenie uczciwości w związku jest nie do przecenienia. Zawiedzione zaufanie nie tak łatwo daje się odbudować.

6. Brak poczucia bezpieczeństwa. Przede wszystkim należy mieć je w sobie, ale gdy towarzystwo mężczyzny wpływa tak, że kobieta nie czuję się bezpiecznie, powinna zapalić się jej czerwona lampka. Poczucie bezpieczeństwa, jakiego możemy doświadczyć przy drugiej osobie, pojawia się, gdy czujemy, że jesteśmy dla niej ważni. Brak takiego poczucia rujnuje związek.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze