1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

Casanowa - mężczyzna urodzony w wibracji numer Trzy

123rf.com
Numerologiczną Trójką był sam Casanova, najsłynniejszy kochanek świata. On kochał kobiety, a kobiety kochają takich mężczyzn jak on. Obdarzeni bowiem zostali darem uwodzenia oraz magnetyzmem seksualnym. Wydają się idealni, gdyby nie to że czasami mają wady.

Mężczyźni Trójki, których archetypową postacią znaną z kart Tarota jest Cesarzowa, mają w sobie coś kobiecego, delikatnego, jakiś rodzaj wrażliwości, ale przy tym są jeszcze męscy. Na przykład charakteryzują ich długie rzęsy albo subtelność rysów ale przy tym klatę piersiową mają porządnie owłosioną. Męska Jedynka z reguły nie ma w swoim wyglądzie elementu żeńskiego, z kolei Dwójka pozbawiona jest cech macho. A w mężczyźnie Trzy znajdziemy siłę Jedynki i wrażliwość Dwójki - daje nam to całkiem niezły zestaw. Wiadomość dla kobiet, które szukają idealnego kochanka? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest nim ktoś urodzony w wibracji numer Trzy. Ma on silnie rozwiniętą animę, czyli pierwiastek kobiecy, ale w przeciwieństwie do Dwójki potrafi go pokazać i ze swadą wprowadzić w czyn. Jest świadomy tego swojego atutu i tego, że kobiety lubią „gładkich” mężczyzn. Trójka to z reguły przystojniak, który zdobywa słowem, elegancją, magnetyzmem. Trójka to kwintesencja zmysłowości, rozbuchana seksualność. On zna sposoby na kobiety, podświadomie na nie wpływa a powodzenie go nie opuszcza. Trójka nigdy nie będzie sam, raczej cierpieć będzie na nadmiar płci przeciwnej wokół siebie. To uwodziciel, facet, który wie jak zaspokoić kobietę. On wie co lubisz i jak lubisz. Kochanie się z stanowi dla niego przyjemność, lubi też zmiany, więc adorować może wiele kobiet. Trójka kojarzy się z cukierkiem, słodyczą. Uwielbia komfort i pieniądze, często jest hojny. To mężczyzna, który może kupić ci pierścionek z brylantem. Warto wiedzieć, że jest wymagający, ulegnie tylko kobiecie pięknej, zadbanej i z klasą.

Oni dzielą się na dwa typy. Pierwszy to rodzinny domator, który lubi siedzieć z żoną przy kominku i pić dobre wino. Luksusowo, ziemiańsko i razem. Drugą grupę męskich Trójek można scharakteryzować podobnie, ale jednak inaczej - kobiety, wino i śpiew. Rozkoszują się zabawą i przyjemnościami, ale poza domem. Czyli pierwszy typ z jedną kobietą, drugi - z wieloma. Są też tacy, którzy łączą te dwa modele życia, czyli powstaje nam trzecia grupa - niewierni mężowie. Jeśli kobieta będzie zaborcza, nie poradzi sobie z takim delikwentem, doświadczy kłótni, awantur, wynajmie prywatnego detektywa, nabawi się wrzodów żołądka i palpitacji serca. Zazdrość i zaborczość zawsze unosi się wokół Trójki. On jest jej obiektem albo sam jest zazdrośnikiem. Skąd to się bierze? On chce być najlepszy. Uwaga! Może być bardzo groźny, gdy mu podpadniesz, nie daj Boże zdradzisz, bo on potrafi uderzyć w czuły punkt. Pamiętajmy, że on wiele wyczuwa. Casanova żył we Florencji, w mieście masek. Trójka też ją nosi, potrafi zrobić przedstawienie, histeryczną mydlaną operę. Syci się poklaskiem. Ci mężczyźni zwykle wyglądają na bardziej zaradnych, inteligentnych niż są w rzeczywistości. Zwodzić może ich dar błyszczenia, oni się mienią, wprowadzając zdobycz w błąd. Lubią na siebie zwracać uwagę i zawsze muszą być w centrum. Na imprezach czarująca Trójeczka jest duszą towarzystwa, opowiada dowcipy, dykteryjki, zabawia, wymagając oddanego wzroku z błyskiem podziwu. Tacy faceci lubią sporty zespołowe, bo nie działają w pojedynkę, tylko dobrze czują się grupie. W drużynie piłki nożnej Trójka będzie napastnikiem, liderem, kapitanem drużyny. Jest więc przyzwyczajony, że od wczesnej młodości kochają się w nim dziewczyny.

W seksie doświadcza zmysłami, potęguje je. Zapach pięknych perfum, balsamu do ciała, dotyk atłasowej pościeli, widok eleganckiej, damskiej bielizny, robienie zdjęć w sypialni, seks przed lustrem - to go kręci. Trójka chętnie kocha się po wykwintnej kolacji zakrapianej drogim winem. Gra wstępna jest dla niego istotna, rozkoszuje się nim jak preludium do oszałamiającego ciągu dalszego. Pod tym względem jest tu podobny do stereotypowej kobiety. To wymagający kochanek, nie spodoba mu się partnerka pasywna, podnieca go ruch, zmiana, niespodzianki. On dopieszcza, uwodzi, wielbi, ale zależy mu na wymianie. Tylko wtedy bowiem w waszym łóżku zagości bogactwo doznań, które tak bliskie jest jego naturze. Sztuka kochania to jego rewir.

Każda moneta ma jednak swój rewers. Negatywna Trójka, czyli ktoś na niskim poziomie świadomości i z nierozwiązanymi deficytami psychicznymi, w seksie będzie wycofany, oziębły, bez polotu. Może być nadwrażliwy, dręczący otoczenie chwiejnością emocjonalną, niepewny siebie i zakompleksiony. Albo przyziemny - zje, pouprawia seks, poleniuchuje na kanapie. Trójka w swojej czarniejszej odsłonie bywa rubasznym grubasem, osobnikiem mało kreatywnym, „taką babą”.

Jak obliczyć wibrację urodzenia?

Dodać do siebie wszystkie cyfry daty urodzin, sprowadzając je do cyfry pierwszej, np.: 1.02.1962 1+2+1+9+6+2 = 21 = 3

Czytaj też:

Archetyp Cesarzowej - numerologiczna Trójka Macho - mężczyzna urodzony w wibracji Jeden Wrażliwiec - mężczyzna urodzony w wibracji Dwa

W kwietniu artykuł o mężczyźnie - numerologicznej Czwórce

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze