1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Seks

Barbarella: Jeden orgazm dziennie

123rf.com
Jeden orgazm dziennie dla każdej kobiety. Bez względu na to, czy jest samotna, zamężna, zadowolona czy niezadowolona ze swojego pożycia płciowego. I powinna posiadać w tym celu własny zestaw wibratorów - pisze Joanna Keszka z Barbarelli.

Naszym doświadczeniom seksualnym często towarzyszy niepokój, uczucie wstydu i niepewności. Z tego powodu wolimy, kiedy seks „nam się przydarza” od brania spraw w swoje ręce. Możliwość zrzucenia winy na okoliczności, bo „tak się potoczyło”, zmniejsza nasze własne uczucie wstydu. Dlatego większość osób wybiera raczej seks spontaniczny niż planowany. Dlatego tak wiele kobiet woli nie brać, dosłownie i w przenośni, spraw erotycznych w swoje ręce. Takie podejście jest też utrwalane przez opowieści o wymarzonym mężczyźnie, który pojawi się w życiu kobiety i doprowadzi ją do ekstazy. Problem w tym, że faceci, owszem, pojawiają się w życiu wielu kobiet, ale w związku z ich przybyciem orgazmów jakby nie przybywa.

Dlatego namawiam was gorąco, żebyście zamiast dawać się ograniczać złym przekonaniom i przestarzałym mitom na temat seksu, śmiało same wyruszyły na poszukiwanie przyjemności.

Nie bujaj w obłokach, tylko działaj!

Oto jedno z moich ulubionych powiedzeń: „zamiast unikać seksu, szukaj okazji, żeby go mieć”. Otóż to. Zapomnij o myśleniu o seksie. Nie rozmyślaj o tym, co robią, albo czego nie robią inni. Zamiast tego szukaj w swoim codziennym życiu bodźców seksualnych, czyli wrażeń, które erotycznie pobudzają twój umysł i ciało.

Dzisiaj rano spieszyłam się bardzo na spotkanie i z niecierpliwością naciskałam guzik windy. Zamiast windy dotarł do mnie męski głoś oznajmiający: ”Konserwacja!”. Pomyślałam sobie, że to sprytny sposób na niegrzeczne zabawy w windzie – zatrzymać się miedzy piętrami, a ludziom odkrzykiwać, ze właśnie przeprowadzamy konserwację. Bardzo mnie ta nieoczekiwana fantazja ucieszyła. To było moje erotyczne wrażenie, któremu nie dałam uciec.

Radzę: zamiast tylko marzyć, działaj i spróbuj tego:

 • Buduj swoją zmysłowość. Pieść swoje ciało, kiedy wcierasz w siebie krem, albo kiedy kąpiesz się w wannie pełnej pachnącej piany. Rozpieszczaj się miękkimi ręcznikami i szlafrokami.

 • Używaj wibratora! Spraw sobie przyjemność! W swojej szafce nocnej miej przynajmniej jeden. Stosuj go chociaż przez minutę lub dwie, kiedy kładziesz się spać. Nawet jeśli nie masz ochoty na seks.
 • Eksperymentuj z żelami rozgrzewającymi i lubrykantami. Te produkty mają za zadanie pomóc kobietom delikatnie rozmasować pochwę i zwiększyć ilość krwi napływającej do genitaliów. Oba doznania są przyjemne i wskazane.
 • Po prostu rób to. Pożądanie nie spada na nas z nieba. Kochaj się, jeśli masz okazję. Angażuj się w seks swoim sercem, kreatywnością i całym ciałem, a podniecenie, a zaraz po nim i pożądanie, na pewno przyjdą.
Codzienny orgazm na zdrowie: psychiczne i fizyczne

Uważam, że dobrym pomysłem jest jeden orgazm dziennie dla każdej kobiety. Bez względu na to, czy jest samotna, zamężna, zadowolona czy niezadowolona ze swojego pożycia płciowego. I powinna posiadać w tym celu własny zestaw wibratorów.

Oto, co daje nam codzienny orgazm:

 • Wyśmienicie rozładowuje stres. Orgazm przynosi odprężenie i chwała mu za to.
 • Daje ulgę w lżejszych bólach i dolegliwościach, w tym przy migrenach, powodując emisję fal endorfin – substancji, które są naturalnym środkiem przeciwbólowym. Nie bez powodu w Szwecji wibratory można kupić w aptekach.
 • Umożliwia lepsze poznanie swojego ciała, co zwiększa nasze szanse na dobrą zabawę także z partnerem, czy partnerką.
 • Podnosi samoocenę
 • Zrzuca z partnera brzemię wymogu doprowadzania kochanki do orgazmu.
 • Zachęca do seksu
 • Utrzymuje w seksualnej formie w razie braku partnera czy partnerki
 • Pozwala cieszyć się seksualnością u kobiet po 50-tym i więcej roku życia.
Artykuł pochodzi z serwisu:

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze