1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Seks

Kinky seks - jesteś gotowa?

123rf.com
Kinky seks to przeciwieństwo pudrowego, delikatnego i romantycznego seksu. Ma w sobie trochę z perwersji i dużo śmiałości.

Kinky seks wykorzystuje takie elementy jak krępowanie, dominację w łóżku, oddanie kontroli - przy wykorzystaniu różnych erotycznych gadżetów, od różowych kajdanek i szarf do wiązania po bardziej wyrafinowane. Zanim postanowisz spróbować czegoś nowego w łóżku - przeczytaj nasze uwagi.

 • zastanów się nad tym, czego Ty chcesz. Czy masz ochotę na zmianę repertuaru, czy może zależy ci na zwróceniu uwagi na twoje potrzeby. Czy chcesz spełnić fantazje partnera, czy wasze wspólne? Dobry, urozmaicony seks nie musi wyglądać jak pornografia, tak samo, jak dobry związek nie przypomina tego z czytanych pokątnie w wieku nastu lat romansów.
 • dobry seks ma w sobie niewiele ze spontaniczności. Spontaniczny nie znaczy dobry. Dlatego warto zaplanować wspólną zabawę, rozmawiając wcześniej czego chcemy i czego się obawiamy. Gdy obie strony chcą dać sobie rozkosz, obie też będą uważały, by siebie nawzajem nie skrzywdzić.
 • nie zakładaj z góry, że wiesz, czego chce druga strona i znasz jej granice. Często sami nie wiemy, jak zareagujemy na pewne rzeczy. Dlatego warto to omówić, by nikt nie poczuł się zraniony.
 • co lubisz w seksie? O czym fantazjujesz? Na co myślisz, że miałabyś ochotę? A czego nie lubisz, co ci się źle kojarzy i nie chcesz  w daną sytuację wchodzić? A może są rzeczy, których się obawiasz, ale podświadomie pragniesz? Porozmawiaj o tym ze swoim partnerem. Taka rozmowa, odpowiednio poprowadzona, może okazać się wspaniałym wstępem do przejścia od słów do czynów.
 • na wszystkie wasze działania obie strony muszą wyrazić zgodę. Dobrze jest też ustalić wspólne hasło, które przerwie zabawę, gdy ta przestanie dawać przyjemność i pewność jednej ze stron.
 • wspólne radosne chwile w łóżku to nie wszystko. Ważne jest, byście dawali sobie radość i wsparcie na co dzień. Byście mówili sobie ciepłe słowa, okazywali miłość przez dotyk, byście się przytulali i dbali o siebie także poza łóżkiem. Codzienne czułości są niezbędne do stworzenia mocnej więzi w waszej sypialni.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze