1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Kinky travel: najseksowniejsze miejsca w Europie

Kinky travel: najseksowniejsze miejsca w Europie

123rf.com
Zobacz galerię 9 Zdjęć
Przedstawiam niegrzeczny przewodnik po najciekawszych, najbardziej wyrafinowanych lub najdziwniejszych miejscach i sklepach z erotyką w Europie.

Berlin Prywatnie uwielbiam Berlin, z jego artystowską, dziką wibracją, ludźmi otwartymi i zabawowymi, z knajpami, które z wielką trudnością można nazwać "ładnymi". Nie jest to w żadnym razie jedyne, ciekawe miasto w obszarze erotyki, ale ma swój wyraz i niepokorny wdzięk, który powoduje, że nawet wielkie marki muszą robić coś, żeby nie wypaść zbyt komercyjnie.

O sklepie Fun Factory było już tyle, że szkoda marnować literek. Dość powiedzieć, że jest on absolutnie obowiązkowym punktem zwiedzania miasta. A że leży przy Oranienburger Strasse 92, łatwo się do niego dostać i kontynuować zwiedzanie w stronę pięknej i ciekawej części Mitte.

Schwarzer Reiter, Torstrasse 3

Jestem pewna, że gdyby autorka "50 twarzy Grey'a" zajrzała do Czarnego Jeźdźca, jej książka zawierałaby mniej błędów, a więcej właściwego wyrazu. Sklep stworzony dla fanów BDSM, czy to początkujących czy to zaawansowanych, jest elegancki, wyrafinowany i w mgnieniu oka przenosi nas w świat niepokojących, mrocznych fantazji. Polecam specjalne wydarzenia organizowane dla fanów sklepu, mają legendarną renomę.

http://www.kitkatclub.org/Home/Club/Index.en.html

KitKat club

Można by się zastanowić, w jakich kategoriach myślelibyśmy o Berlinie, gdyby Fosse nie nakręcił swojego legendarnego "Kabaretu". Para, która założyła ten najstarszy fetyszowy klub w mieście, inspirowała się właśnie "Kabaretem". Jeśli chcecie poczuć nastrój à la Republika Weimarska, powinniście wpaść na którąś z tematycznych imprez fetyszowych, organizowanych w KitKat Club. Koepenicker Strasse 76.

Wiedeń

Fajne miasto, chociaż dla mnie skojarzenie z filmem "C. K. Dezerterzy" uniemożliwia potraktowanie go poważnie. Za to moja przyjaciółka, z którą założyłyśmy , tam właśnie znalazła swoją inspirację. Każdego kręci co innego.

Josefine Mutzenbacher Tour.

Pomysł świetny, a i trasa ciekawa. Josefine jest fikcyjną postacią, XIX-wieczną kurtyzaną, sławną na cały Wiedeń, uwiecznioną w fikcyjnych memuarach przez Felixa Saltena. Smaczku historii dodaje fakt, że to ten sam facet, który napisał "Bambi". Przechadzka po mieście śladami bohaterki wiedzie was od kawiarni, gdzie siadywała, przez ulice na których pracowała, aż do miejsca, gdzie miał znajdować się jej buduar.

Magnolias, Spiegelgasse 15

Świeże miejsce, bardzo w klimacie przeze mnie lubianym. Dostarcza zarówno wiedzy, inspiracji, jak i jakościowych, wyrafinowanych produktów dla kobiet, badających swoją seksualność. Piękny sklep, ciekawe warsztaty i magazyn dla klientek.

Amsterdam

Holandia ogólnie, a Amsterdam w szczególności, mogą robić za wzorzec z Sevres, jeżeli chodzi o dziką, erotyczną zabawę. Panująca przez lata wolność w dostępie do psychostymulantów i swobodnego seksu zdecydowanie naznaczyła charakter stolicy tulipanowego kraju.

Erotic Museum, Oudezijds Achterburgwal 54

Prowokacyjne wystawy w Sexy Art Gallery, muzeum przedstawiające większość aspektów ludzkiej erotyki, a wszystko to pośrodku dzielnicy Czerwonych Latarni.

Mail & Female, Nieuwe Vijzelstraat 2

Sklep powstał w latach 80., jako reakcja na plastikowy i odpustowy charakter Amsterdamu. Właścicielki chciały stworzyć miejsce z jakościowymi produktami, dobrą kolekcją filmów dla dorosłych. Całkiem im się to udało.

Clinic, clinicparty.com

W czerwcu i grudniu odbywają się w Clinic dzikie kinky imprezy dla fanów fetyszu, BDSM i wszelkiej przesady. Świetna muzyka, performance, goście z całego świata spragnieni dobrej, odlotowej zabawy. Jeśli ten klimat jest dla ciebie, warto zaplanować podróż sprawdzając kiedy dokładnie odbędzie się impreza.

Włochy

Italię czuję nieco jak Hiszpanię. Z jedne strony wyrafinowanie, sznyt i kultura, z drugiej cekinowy paździerz, San Remo i nadmiar opalenizny na zbytnio rozwiniętych biustach. Wszędzie jednak można znaleźć cuda cieszące wzrok i zmysły, więc w Italii proponuję:

Mediolan

Angelique DeVil , Via Cerva 7

Jak przystało na miasto mody i wyrafinowanego stylu, słynny butik erotyczny oferuje akcesoria, gadżety seksualne z najwyższej półki. W pięknej scenerii sklepu odbywają się spotkania, wernisaże, pokazy burleski etc. Uwaga - prezentowana w butiku kolekcja bielizny może spowodować gwałtowne załamanie finansów podróżnych. Zaleca się ostrożność.

Rzym

Zou Zou. Vicolo della Cancelleria 9a

Trochę butik, trochę instytucja rozrywkowa z lekkim rysem edukacyjnym. Oprócz oszałamiającego wyboru towarów, można tutaj kupić niesamowitą biżuterię erotyczną Betony Vernon. Piękne miejsce do odwiedzenia w czasie romantycznego spaceru po Rzymie.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze