1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Spotkania
  4. >
  5. „Zadbaj o siebie, codziennie spójrz na coś pięknego!” Żona Bruce’a Willisa apeluje do osób opiekujących się przewlekle chorymi

„Zadbaj o siebie, codziennie spójrz na coś pięknego!” Żona Bruce’a Willisa apeluje do osób opiekujących się przewlekle chorymi

Emma Hemig Willis opiekuje się na co dzień chorującym na demencję Bruce’em Willisem. (Fot. Steve Granitz/WireImage/Getty Images)
Emma Hemig Willis opiekuje się na co dzień chorującym na demencję Bruce’em Willisem. (Fot. Steve Granitz/WireImage/Getty Images)
Emma Hemig Willis, żona Bruce’a Willisa, wspiera nie tylko chorego na demencję męża, lecz także aktywnie działa w społeczności opiekunów osób zmagających się z tą chorobą. Ostatnio na Instagramie zwróciła się do nich z przejmującym apelem.

Na dobre i na złe – w przypadku Emmy Hemig Willis to nie są czcze słowa. Była modelka, a od 2009 roku żona Bruce’a Willisa opiekuje się chorym na demencję aktorem na co dzień. Willis mieszka z rodziną, żoną i córkami, jest otoczony troską i miłością. Widać to na wielu nagraniach, które udostępniają w mediach społecznościowych zarówno Emma Hemig Willis, jak i Demi Moore, poprzednia żona aktora.

Każdy, kto choć przez chwilę opiekował się ciężko chorą osobą, wie, jakie to trudne. Dlatego postawa i zaangażowanie w opiekę nad mężem 45-letniej Emmy Heming Willis budzą podziw. W jednym z ostatnich nagrań na Instagramie Emma Willis szczerze opowiada, jak radzi sobie z trudami codzienności: – Staram się robić wszystko, aby jak najlepiej przeżyć każdy kolejny dzień. Codziennie podejmuję walkę, by żyć najlepiej, jak umiem. Robię to dla siebie, dla dwójki naszych dzieci i oczywiście dla Bruce’a – mówi na nagraniu Emma Willis.

Film nagrała w samochodzie, wracając z porannej wycieczki. Podkreśla, jak ważna jest taka chwila w ciągu dnia, aby choć na moment oderwać myśli i zadbać o siebie, bo – jak mówi – jeśli nie zatroszczymy się o siebie, nie będziemy w stanie troszczyć się o tych, których kochamy.

Dziękując za zdjęcia, które przysyłają jej osoby w podobnej do niej sytuacji, apeluje, aby pomimo cierpienia i ogromu trudności, z jakimi mierzą się na co dzień, starali się znaleźć chwilę dla siebie, aby choć na sekundę się zatrzymać i popatrzeć na coś pięknego.

Stan Bruce’a Willisa stopniowo się pogarsza. Aktor początkowo miał objawy afazji, nie pamiętał roli, brakowało mu słów. Teraz wycofał się z życia zawodowego i publicznego, cierpi na coraz głębsze zaburzenie rozumienia świata.

Źródło: Instagram/@emmahemingwillis

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze