1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Pielęgnacja
  4. >
  5. Na ratunek włosom

Na ratunek włosom

Fot. Materiały partnera
Fot. Materiały partnera
Bazują na wyjątkowej keratynie CYNATINED HNS®, która dociera do komórek korzenia włosa, co prowadzi do potwierdzonej badaniami poprawy struktury włosów, ich szybszego wzrostu i mniejszego wypadania. Jeśli Twoje włosy potrzebują wsparcia, sięgnij po szwajcarskie nutraceutyki BENEGANIC.

Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Wysoka jakość i biodostępność uzyskiwanajest m.in. dzięki temu, że w innowacyjnym procesie ekstrakcji pozyskiwane są peptydy rozpuszczalne w wodzie, a sam proces produkcji przebiega przy neutralnej wartości pH i niskich temperaturach, aby wrażliwe białka nie uległy denaturacji. Uzyskana w ten sposób forma keratyny sprawia, że organizm skutecznie ją absorbuje i w pełni wykorzystuje jej dobroczynny wpływ. Dodatkowe składniki aktywne to zestaw specjalnie skomponowanych, łatwo przyswajalnych organicznych witamin i mikroelementów, które dodatkowo wspierają proces wzrostu zdrowych, mocnych włosów pełnych połysku.

Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Preparat INTENSIVE HAIR CARE POWERSHOTS to bomba witaminowa! Każda porcja zawiera organiczne witaminy i minerały pozyskane z 5kg owoców i ziół. Ponadto formuła zawiera innowacyjną opatentowaną keratynę (CYNATINE HNS® Keratin) pozyskaną z wełny nowozelandzkich owiec. Intensive Hair Care Powershots w postaci powershotów należy stosować przez 20 dni po jednej saszetce, którą rozpuszcza się w wodzie lub soku.

Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Dla osiągnięcia najlepszych efektów, przez 60 dni warto kontynuować kurację stosując nutraceutyki w kapsułkach - Benaganic Keratin Hair dla wsparcia zdrowia włosów w sposób optymalny i przedłużenia efektów. W ramach serii dostępne są jeszcze dodatki, które mają za zadanie niwelowanie przyczyn problemów z włosami. Stosuje się je równolegle z kapsułkami lub stale. Destress - przeciw wypadaniu włosów związanemu ze stresem, Cleanse przeciw wypadaniu włosów związanemu ze stylem życia i stresem oksydacyjnym oraz Cooling wspomagające wygaszanie procesów zapalnych.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze