fbpx

„Niepodzielone. Wschodnie i zachodnie teorie rozwoju osobowości” Ken Wilber. Poleca Magdalena Kumorek

„Niepodzielone. Wschodnie i zachodnie teorie rozwoju osobowości” Ken Wilber. Poleca Magdalena Kumorek

Szczegółowy i zarazem prosty przewodnik po różnych rodzajach psychologii i terapii.
MOd psychoanalizy po zen, od psychologii postaci po medytację transcendentalną, od egzystencjonalizmu po tantrę.

Autor przedstawia nową, łatwo zrozumiałą mapę ludzkiej świadomości, na tle której demonstruje i wyjaśnia różne rodzaje terapii.

Dodatkowo podaje konkretne ćwiczenia, co umożliwia właściwe zrozumienie działania każdej terapii w praktyce.

Ken Wilber to jeden z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych współczesnych amerykańskich myślicieli. Uważany jest za twórcę prawdziwie zintegrowanego systemu filozoficznego. Jest autorem wielu książek, które zostały przetłumaczone na dwadzieścia języków.

Źródło opisu: www.lubimyczytac.pl, www.biblionetka.pl

fot.-Marlena-Bielińska
fot.-Marlena-Bielińska

Magdalena Kumorek (ur. 14 sierpnia 1979 w Pyskowicach) – polska aktorka filmowa i teatralna, także wokalistka. Od wielu lat związana z piosenka aktorską. Znana m.in. z seriali „Przepis na życie” i „Samo życie”. Zdobyła wiele nagród za twórczość wokalną, w roku 2014 wydała płytę zatytułowaną ”Śmiercie”, na której usłyszeć można skomponowaną przez nią muzykę do słów Bolesława Leśmiana.

Na stronie tytułowej dedykacja:

106A5366_B„Drogi Czytelniku!

Bardzo się cieszę, że sięgnąłeś po tę książkę. Jeżeli jesteś osobą poszukującą, człowiekiem pełnym pytań bez odpowiedzi – ta książka będzie dla Ciebie dobrym wyborem.

Przeczytałam ją dwukrotnie. Pierwszy raz mając 21 lat (wywarła na mnie wówczas ogromne wrażenie i właściwie zmieniła moje postrzeganie świata) i teraz po 16 latach (nadal jestem nią zachwycona).

Pozwoliłam sobie podkreślić kilka ważnych, moim zdaniem, zdań. Ale, proszę nie sugeruj się nimi zbytnio. Pozwól by lektura tej książki była dla Ciebie niczym nieskrępowaną przyjemnością.

Serdecznie Cię pozdrawiam

Magdalena Kumorek”

ZAPRASZAMY DO LICYTACJI

Zebrane środki trafią do Oddziału Bajka – Wędrującej Szpitalnej Biblioteki. Akcja, zainicjowana przez miesięcznik Zwierciadło, wspiera Fundację „Serdecznik” w zakupie książek dla dziecięcych oddziałów. Każdy może wylicytować książkę na aukcji charytatywni.allegro.pl i wspomóc dzieci.
allegro.png

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze
?>