1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Joanna Mudrowska: Odkrywam kobiecość za pomocą linii

Joanna Mudrowska: Odkrywam kobiecość za pomocą linii

AIOLI Bread&Aperitivo – to nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. Koncept należy do grupy AIOLI która od 6 lat karmi warszawiaków dostarczając nie tylko doznań smakowych, ale również wielu atrakcji związanych z wydarzeniami towarzyszącymi.

Tym razem AIOLI rusza w kierunku sztuki i wszystkiego co z nią związane. ART Friendly - bo taką nazwę nosi projekt - ma na celu promocję młodych artystów z różnych sektorów takich jak malarstwo, fotografia, grafika i rzeźbiarstwo.

W nowym lokalu AIOLI, przy Chmielnej 26, chcemy spajać środowiska artystyczne, ale też angażować młodych ludzi w życie kulturalne. AIOLI to nie tylko restauracja – to również platforma do promocji młodego artyzmu w każdym wydaniu.

Wraz z początkiem sierpnia 2018 roku AIOLI Bread&Aperitivo rozpocznie cykl wystaw prac młodych artystów. Każde wydarzenie poprzedzone będzie wernisażem, bądź też spotkaniem autorskim, po czym przez najbliższy miesiąc wszyscy Goście będą mieli okazję obejrzeć wystawę w godzinach pracy restauracji. Jak mówi Weronika Wódkowska (Brand Manager AIOLI) - ART Friendly to nieodzowny element życia kantyny, to połączenie opcji spędzania czasu z muzyką i sztuką. Inauguracja projektu nastąpi już 1 sierpnia, za sprawą wernisażu Joanny Mudrowskiej, na który serdecznie zapraszamy. Organizowane przez nas wydarzenia są w pełni bezpłatne i otwarte dla wszystkich, którzy pragną egzystować w środowisku artystycznym.

Joanna Mudrowska jest młodą artystką z Warszawy, historia jej sztuki sztuki jest bardzo burzliwa i namiętna, o czym opowie podczas wernisażu.

Jak sama pisze o swojej twórczości…

„Skupiam się na ciele kobiety i jego abstrakcyjnej linii. Zależy mi na niedosłowności, uwielbiam minimalizm i nieoczywistość.”
Podczas wernisażu 1 sierpnia Gości AIOLI będą mieli okazję spotkać się z artystką. Dodatkowo na wszystkich #aiolifriends czekają atrakcje zorganizowane między innymi przez partnerów wydarzenia.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze