1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

JULIANNE MOORE I MAO DAICHI NA PREMIERZE NOWEJ KOLEKCJI TRIUMPH W TOKIO

Zobacz galerię 13 Zdjęć
Wielokrotnie nagradzana gwiazda Hollywood i globalna ambasadorka kolekcji Florale Julianne Moore oraz japońska aktorka Mao Daichi zaszczyciły swoją obecnością niezwykłe wydarzenie organizowane przez markę Triumph w pięknym pałacu Aoyama Geihinkan w centrum Tokio. Ponad 100 zaproszonych gości spędziło popołudnie poświęcone w pełni kobiecemu pięknu, podczas którego odbył się pokaz najnowszej kolekcji Triumph na sezon Jesień-Zima 2018 oraz inspirujący panel dyskusyjny z udziałem obu aktorek.

Otwierając popołudniową galę, Oliver Spiesshofer, Triumph Manager Partner, oraz Vincent Nelias, Representative Director & President w Triumph Japan, wspólnie odnieśli się do potrzeby wzmocnienia pozycji kobiet na świecie oraz przypomnieli wszystkie zasługi i dokonania obecnych na sali aktorek. Spiesshofer podkreślił też rolę, jaką Triumph odgrywa w szerzeniu innowacji oraz zaznaczył, że marka ma ponad 130 lat doświadczenia w tworzeniu nowoczesnej i kunsztownie wykonanej bielizny dla kobiet.

Pokaz nowej kolekcji odbył się w sali balowej historycznego pałacu Aoyama Geihinkan, wśród instalacji z kwiatów wykonanych przez lokalnego artystę florystyki MASSA. Po zakończeniu pokazu Ms. Odai, Florale by Triumph Head of Design, podziękowała gościom za liczne przybycie.

Podczas panelu dyskusyjnego mieliśmy okazję usłyszeć, jak dwie fascynujące kobiety szczerze opowiadają o swoich karierach zawodowych, inspiracjach w kwestii stylu, a także o znaczeniu, jakie ma wzmocnienie pozycji kobiet oraz sile kobiecej solidarności:

Julianne powiedziała:  „Jestem niezwykle podekscytowana, że mogę być tutaj w Japonii podczas premiery tej niezwykłej kolekcji. Praca z fantastyczną marką o tak wielkiej tradycji to dla mnie prawdziwy zaszczyt.” Swój dotychczasowy pobyt w Japonii skomentowała następująco: „To niezwykle inspirujący kraj. Uwielbiam tutejszą sztukę, architekturę i estetykę.” Julianne opowiedziała też o swoich odczuciach odnośnie wsparcia, jakiego kobiety udzielają sobie nawzajem.  „ Myślę, że wiele kobiet ufa swoim przyjaciółkom i korzysta z ich porad na temat stylu, kariery czy związków. Ja mam tak samo z moimi przyjaciółkami. W odtwarzanych przeze mnie rolach wolę pokazywać kobiecą przyjaźń i solidarność niż wrogość.”

Mao Daichi powiedziała: „Dla mnie bielizna to prawdziwa pasja. Kolekcja Florale jest wspaniała, ma zachwycające kolory i cudownie podkreśla piękno kobiecej skóry. Jest kunsztownie wykonana i jednocześnie bardzo wygodna.”. Mao dodała także: „Jako aktorka, lubię wcielać się w role ludzi, których życie jest zupełnie inne od mojego. To dla mnie największa zaleta tego zawodu. Podobnego uczucia doświadczam zakładając wytworne stroje lub niezwykłą bieliznę. Uwielbiam to.”

O Julianne Moore

Uznana aktorka filmowa i telewizyjna Julianne Moore występowała w wielu głośnych produkcjach filmowych, takich jak m.in. 'Boogie Nights,' 'Godziny,' ‘Zmiana w grze' oraz 'Motyl Still Alice’. Za kreację w tym ostatnim filmie została nagrodzona Oscarem w 2015 roku.

O Mao Daichi

Japońska aktorka i główna gwiazda znanej na całym świecie kobiecej grupy teatralnej Takarazuka Revue. Po dołączeniu do zespołu szybko zasłynęła z doskonałego wcielania się w role męskie. Od tego czasu Mao to niezwykle zasłużona aktorka teatralna i pionierka przedstawień muzycznych w Japonii. Założyła też fundację wspierającą rozwój krajowego musicalu w Japonii. Podczas swojej kariery scenicznej wielokrotnie nagradzana. Poza występami na scenie, udziela się się też w NHK Taiga Drama, filmach, reklamach TV, wydaje płyty i publikuje eseje.

O FLORALE BY TRIUMPH

Florale by Triumph to luksusowa, kunsztownie zdobiona i doskonale podtrzymująca bielizna dla kobiet. Wspaniale odzwierciedla ponad 130 lat doświadczenia marki Triumph w tworzeniu sprawdzonych fasonów, łączących innowacyjne technologie z doskonałą jakością wykonania. Ambasadorką tej ekskluzywnej kolekcji została Julianne Moore, która ceni Florale za kobiece podkreślenie sylwetki oraz detale w postaci koronki i zdobień z motywem piwonii, irysów, dalii oraz róż. Julianne Moore jest globalną ambasadorką kolekcji od jej premiery w 2017 roku i pojawia się też w nowej sesji zdjęciowej na sezon Jesień-Zima 2018 autorstwa znanego fotografa mody Rankina.

Kolekcja Florale by Triumph na sezon Jesień-Zima 2018 będzie dostępna tylko w wybranych salonach Triumph oraz na  

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze