1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Scenozstąpienie. Miuosh X JIMEK X Smolik X NOSPR po raz ostatni!

Scenozstąpienie. Miuosh X JIMEK X Smolik X NOSPR po raz ostatni!

materiały prasowe
9 czerwca 2019 roku na Stadionie Śląskim Mioush, Jimek i Smolik zagrają z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia. Arena ta stanie się częścią kolejnego ambitnego projektu polskich muzyków.

 

Współpraca Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz „muzyków ulicy” rozpoczęła się 2015 roku. Do udziały w tym projekcie zaproszone zostały dwie osoby- raper z Katowic Miuosh oraz Radzimir „Jimek” Dębski. W 2018 roku Miuosh postanowił kontynuować ten nietuzinkowy projekt i do współpracy zaprosił wielu wybitnych polskich artystów m.in. Budkę Suflera, Bajm, Piotra Roguckiego, T.Love, Myslovitz oraz Katarzynę Nosowską. Do nowego projektu zaprosił również najlepszego producenta muzycznego w kraju- Smolika.

Jimek w swoim projekcie ze mną łapie numery, które mnie stworzyły muzycznie. Z kolei Smolik dostaje te, które mówią o tym co się u mnie zmieniło od projektu z Jimkiem. To jest swego rodzaju klamra mojej historii w muzyce - mówi Miuosh.
W Czerwcu 2019 roku Miuosh X JIMEK X Smolik X NOSPR wystąpią w tym składzie jeszcze raz, ostatni. Dwie koncertowe aranżacje zostaną zagrana na jednym Stadionie Śląskim. Co więcej możemy się spodziewać wielu już znanych gości ale także i nowych twarzy.

 

 Wymyśliłem, że w ten sposób się pożegnam z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia. Tylko trzeba było znaleźć odpowiednie miejsce. Na Śląsku takie jedno mamy - mówi Miuosh.
 

https://youtu.be/eX_6t7gpyRE

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze