1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Wyjątkowa kolekcja sylwestrowa Reserved „Curated by British Vouge”

Zobacz galerię 25 Zdjęć
6 grudnia 2018: Kolekcja sylwestrowa Reserved, stworzona we współpracy ze stylistami  brytyjskiego Vogue’a od dziś  dostępna w  wybranych salonach  Reserved na całym świecie i online na reserved.com. Linia oddaje  klimat  słynnego nowojorskiego klubu nocnego Studio 54  i utrzymana jest w stylu glamour lat 70 .

Redaktorki Vogue, Dena Giannini i Holly Roberts, ściśle współpracowały z projektantami Reserved w studiach projektowych Reserved w Warszawie, tworząc mood boardy, uzgadniając sylwetki i wspólnie z projektantami podejmując decyzje dotyczące tkanin i wykończeń poszczególnych modeli. Kolaboracja dała efekt w postaci  kolekcji wpisującej się w gusta klientek Reserved i czytelniczek Vogue jednocześnie  pozostawiając przestrzeń  do indywidualnych stylizacji.

Vanessa Kingori, wydawca brytyjskiego Vogue'a tak podsumowuje tę współpracę:

„Jest nam niezmiernie miło ogłosić pierwszą współpracę przy tworzeniu kolekcji pomiędzy brytyjskim wydaniem Vogue'a a Reserved. Nasza współpraca z Reserved jest źródłem nowych, ekscytujących możliwości, a wyjątkowy charakter tej relacji pozwala redakcji brytyjskiego Vogue’a znaleźć się jeszcze bliżej naszych czytelników. Marka Reserved z sukcesem zaznaczyła już swoją obecność na najważniejszej ulicy brytyjskiej stolicy mody i cieszymy się, że możemy przyczynić się do jej rozwoju w Wielkiej Brytanii i poza nią”.

W tym sezonie w kolekcji  „CURATED BY BRITISH VOGUE”odnajdziemy  swoją własną „małą czarną”. Niezależnie od tego, czy wybierzemy szerokie spodnie ze smokingową marynarką, czy sukienkę z głębokim dekoltem, z pluszowego aksamitu – stylizacje wykorzystujące modele z tej linii  będą olśniewać. Rytm lat 70. w inspirowanych  tym okresem fasonach -  szortach ze sztucznej skóry, metalicznym topie disco, asymetrycznej srebrnej brokatowej sukience mini  czy w wyrazistej, cekinowej sukni,  z łatwością pozwolą odnaleźć się  w  karnawałowym stylu  glamour.

Marek Piechocki, prezes LPP, podkreśla:

Jesteśmy niezwykle dumni z pierwszej tego rodzaju współpracy z redakcją brytyjskiego Vogue'a. Klientki Reserved na całym świecie szukają inspiracji stylistycznych w brytyjskim Vogueu, a my nieustannie szukamy nowych sposobów, aby je zachwycać i co sezon oferować najlepsze kolekcje.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze