1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Omar Sy wraca jako „Lupin”! Publikujemy zwiastun i pierwsze zdjęcia z trzeciego sezonu serialu

Kadr z trzeciego sezonu serialu „Lupin” (Fot. materiały prasowe)
Kadr z trzeciego sezonu serialu „Lupin” (Fot. materiały prasowe)
Zobacz galerię 8 zdjęć
„Lupin” – uwielbiana przez widzów francuska produkcja z Omarem Sy w roli głównej wraca z trzecim sezonem. Netflix opublikował właśnie zwiastun i zdradził datę premiery.

Serial „Lupin” zadebiutował na Netflixie w 2021 roku i błyskawicznie skradł serca widzów na całym świecie. Za jego sukcesem, bez grama wątpliwości, stał świetny scenariusz, który wciągał niemal od pierwszych scen, a jednocześnie bawił intrygował, ale też genialny Omar Sy w roli głównej. Produkcja dodatkowo łączyła pokolenia, bo okazała się świetnym serialem do spędzania rodzinnych wieczorów. Współczesna wersja opowieści o dżentelmenie-włamywaczu przeszła też do historii platformy Netflix jako pierwszy francuski serial, któremu udało się dotrzeć do zestawienia TOP 10. W międzyczasie „Lupin” doczekał się drugiego sezonu, którego premiera odbyła się pół roku po debiucie na platformie. Teraz serial wraca z kolejną częścią.

Kadr z trzeciego sezonu serialu „Lupin” (Fot. materiały prasowe) Kadr z trzeciego sezonu serialu „Lupin” (Fot. materiały prasowe)

„Lupin” – 3 sezon. O czym opowiada?

Po wydarzeniach z drugiego sezonu ukrywający się Assane musi nauczyć się żyć z dala od żony i syna. Nie mogąc znieść bólu, który wyrządziły im jego czyny, postanawia wrócić do Paryża, aby złożyć im szaloną propozycję wyjechania z Francji i rozpoczęcia życia na nowo w innym kraju. Jednak widmo przeszłości nigdy go nie opuszcza, a jego plany wywracają się do góry nogami z powodu nieoczekiwanego powrotu. 3 sezon serialu „Lupin” będzie liczył 7 odcinków. Oto jego oficjalny zwiastun. Netflix opublikował również pierwsze kadry, które możecie obejrzeć w naszej galerii zdjęć.

„Lupin” – obsada i twórcy

W roli głównej ponownie zobaczymy Omara Sy. Obok niego wystąpią między innymi: Ludivine Sagnier, Antoine Gouy, Soufiane Guerrab i Shirine Boutella. Twórcą serialu jest George Kay, który pracował nad nim razem z François Uzan. Za reżyserię odpowiadają z kolei Ludovic Bernard, Podz (Daniel Grou) oraz Xavier Gens.

Kadr z trzeciego sezonu serialu „Lupin” (Fot. materiały prasowe) Kadr z trzeciego sezonu serialu „Lupin” (Fot. materiały prasowe)

„Lupin” – 3 sezon. Premiera

Premiera najnowszego sezonu serialu zaplanowana jest na 5 października 2023 roku.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze