1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. „Kolory zła: Czerwień” na podstawie bestsellerowej serii książek wkrótce na Netflixie. W rolach głównych Gierszał i Ostaszewska

„Kolory zła: Czerwień” na podstawie bestsellerowej serii książek wkrótce na Netflixie. W rolach głównych Gierszał i Ostaszewska

Kadr z filmu „Kolory zła: Czerwień” (Fot. materiały prasowe Netflox)
Kadr z filmu „Kolory zła: Czerwień” (Fot. materiały prasowe Netflox)
„Kolory zła: Czerwień” w reżyserii Adriana Panka to nowy polski film i mroczny thriller, który powstał na kanwie książki Małgorzaty Oliwii Sobczak, pierwszej części bestsellerowej sagi. W rolach głównych, obok Jakuba Gierszała i Mai Ostaszewskiej, zobaczymy również m.in. Zofię Jastrzębską, Wojciecha Zielińskiego i Andrzeja Konopkę.

Ten, kto czytał książki z serii „Kolory zła” Małgorzaty Oliwii Sobczak, doskonale wie, czego się spodziewać. To trzymająca w napięciu historia, pełna skomplikowanych, niekiedy mylących tropów oraz zwrotów akcji, które prowadzą do zaskakującego rozwiązania. Opowiada o poszukiwaniu prawdy za wszelką cenę, o złu, które wyłania się z codzienności, i bolesnej stracie, która zmienia wszystko.

Kadr z filmu „Kolory zła: Czerwień” (Fot. materiały prasowe Netflox) Kadr z filmu „Kolory zła: Czerwień” (Fot. materiały prasowe Netflox)

Film „Kolory zła: Czerwień” – o czym opowiada?

Filmowa historia przenosi nas nad polskie wybrzeże, które widzowie będą mogli poznać z innej, bardziej mrocznej strony. Jedna z trójmiejskich plaż staje się bowiem miejscem makabrycznego odkrycia, gdy morze wyrzuca na brzeg ciało zamordowanej dziewczyny, Moniki Boguckiej (Zofia Jastrzębska). Na czele śledztwa staje prokurator Leopold Bilski (Jakub Gierszał), który na drodze do odkrycia prawdy łączy siły z żadną sprawiedliwości matką ofiary, Heleną Bogucką (Maja Ostaszewska). Okoliczności morderstwa wskazują na powiązanie ze zbrodnią sprzed siedemnastu lat, a rozwiązanie zagadki tkwi w mrocznych tajemnicach skrywanych przez zamordowaną córkę Heleny.

Netflix zdradził właśnie pierwszy zwiastun filmu, który publikujemy poniżej.

W filmie, obok Jakuba Gierszała, Mai Ostaszewskiej i Zofii Jastrzębskiej, zobaczymy również m.in.: Wojciecha Zielińskiego, Andrzeja Konopkę, Jana Wieteskę, Przemysława Bluszcza i Andrzeja Zielińskiego. Za scenariusz produkcji odpowiadają Łukasz M. Maciejewski i Adrian Panek, a za produkcję Aneta Hickinbotham i Leszek Bodzak (Aurum Film).

Premiera filmu „Kolory zła: Czerwień” odbędzie się już 29 maja na platformie Netflix.

Kadr z filmu „Kolory zła: Czerwień” (Fot. materiały prasowe Netflox) Kadr z filmu „Kolory zła: Czerwień” (Fot. materiały prasowe Netflox)

Źródło: materiały prasowe Netflix

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze