fbpx

Festiwal Kaziemiernikejszyn 2016

Festiwal Kaziemiernikejszyn 2016

„Jak bez spinki zadbać o swoje potrzeby” – czyli kolejne wspaniałe spotkanie z Kasią Miller w strefie Zwierciadło, podczas drugiej edycji festiwalu Kazimiernikejszyn w Kazimierzu Dolnym, który odbył się w dniach 7-10 lipca 2016. Ponownie dopisała wysoka frekwencja i dobry humor.

„Jak bez spinki zadbać o swoje potrzeby”- czyli kolejne wspaniałe spotkanie z Kasią Miller w strefie Zwierciadło, podczas drugiej edycji festiwalu Kazimiernikejszyn w Kazimierzu Dolnym, który odbył się w dniach 7-10 lipca 2016. Ponownie dopisała wysoka frekwencja i dobry humor.

Oprócz spotkania z Kasią Miller uczestnicy mieli również okazję poznać i wysłuchać Miłki Raulin, która przedstawiła historię swoich wypraw. Zdradziła gościom sposób na zaplanowanie egzotycznej i ekonomicznej podróży. W strefie Zwierciadła odbył się także relaksacyjny „masaż” dźwiękami mis tybetańskich i kryształowych w wykonaniu Magdaleny Młodożeńcy z Pracowni Prasanti.

Uczestnicy Festiwalu mieli też okazję wybrać się na żywiołowe koncerty (m.in. Mariki, Organka , zespołu Łąki Łan, Dziadów Kazimierskich), a także na spektakl Teatru Delicates w środku jaru. Ponadto mogli uczestniczyć w oryginalnym spacerze z Paprodziadem, warsztatach śmiechu, walce na kolory, czy nocnym Silent Disco na rynku.

Fot. JUST PROMO
Fot. Mateusz Stachyra