1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Black Friday 2018

Black Friday 2018

Black Friday, czyli czarny piątek to dzień największych wyprzedaży w roku. Choć nie jest jeszcze aż tak popularny, z każdym rokiem staje coraz bardziej znany.  W tym roku odbędzie się 23 listopada. To doskonała okazja, by kupić wiele rzeczy w atrakcyjnych cenach!

var script = doc.createElement('script'); script.type = 'text/javascript'; script.async = true; script.charset = 'utf-8'; script.className = 'black-friday-script'; script.setAttribute('data-id', 'ct_1542880719515'); script.src = '//widget.convertiser.com/blackfriday.js'; var s = doc.querySelector('#script_ct_1542880719515'); s.parentNode.insertBefore(script, s); })(window, document); // ]]>

Black Friday to święto dla miłośników zakupów i łowców promocji. Odbywa się co roku przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie czy Wielkiej Brytanii.  W Polsce ten dzień, choć nie jest jeszcze tak popularny jak w krajach Ameryki Północnej, z każdym rokiem staje coraz bardziej znany. W czasie Black Friday sklepy oferują nam swój asortyment po zdecydowanie niższych cenach. Niektóre promocje sięgają nawet 70 procent.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze