1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Stylowa budka na klucze

Stylowa budka na klucze

Czerwona Maszyna
Czerwona Maszyna
O tym, że klucze lubią znikać w czeluściach torby czy plecaka. wie niemal każdy. Czasami lubią się chować w kieszeniach. W domu natomiast maja pełne pole do popisu, jeśli chodzi o temat "znikania".

Nerwowe poszukiwanie kluczy przed wyjściem z domu co jakiś czas zdarza się każdemu. Kolorowe breloki, smycze czy tasiemki nie zawsze się sprawdzają. Zapewne przynajmniej raz w życiu każdy marzy o tym, by klucze miały swój GPS lub przynajmniej dzwonek, który brzęczałby zawsze wtedy, gdy nie możemy je znaleźć.

A gdyby tak zainwestować w mały domek dla kluczy?! - Wieszak, budkę lub pudełko przeznaczone specjalnie na ten niezbędny w  codziennym życiu dodatek.I tak, przeszukując kilka internetowych sklepów z designem i przedmiotami użytkowymi, natrafiłam na kilka  "kluczowych" perełek.

Moim absolutnym numerem jeden jest Quality Sparrow - wieszak wykonany niemal w 100% z materiałów recyklingowanych, o kształcie przeuroczych budek dla ptaków (z dołączonymi ptaszkami w formie breloków ). Taki pojemnik na klucze ożywi przestrzeń przedpokoju i idealnie będzie się komponował z wnętrzami zarówno w stylu pop - art jak i w skandynawskim.

Minimalistyczna szafeczka Skagerak Nautic, wykonana z jasnego drewna tekkowego znajdzie fanów wśród wielbicieli stylu orientalnego i rustykalnego. Prosta szafka w ciepłym słonecznym kolorze jest idealnie funkcjonalna i optycznie "nie zabiera przestrzeni".

Wielbiciele czystej formy i przestrzeni mogą natomiast skorzystać z pomocy szafki Szafka na klucze Zack Scudo, wykonanej ze stali. Jej minimalistyczna, nieco chłodna forma będzie stanowić idealne uzupełnienie wnętrza modernistycznego, w którym zbędne dodatki nie są mile widziane.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze