1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Ewa Chodakowska świętuje dziś 40. urodziny

Ewa Chodakowska świętuje dziś 40. urodziny. (Fot. materiały prasowe)
Ewa Chodakowska – najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce – kończy dzisiaj 40 lat. „Cyferki w dowodzie nie warunkują niczego. Od nastu lat stawiam na swoje potrzeby, wybieram w zgodzie ze sobą, wiem, kim jestem” – komentuje pytanie o swoje „magiczne” okrągłe urodziny.

Ewa Chodakowska w ciągu ostatnich lat rozkochała Polki w aktywności i zdrowym stylu życia. Codziennie motywuje mnóstwo kobiet, które dzięki niej zmieniły swoje życie na lepsze. Jest jedną z najbardziej wpływowych influencerek – ma 2 miliony obserwujących na Instagramie i 2 miliony na Facebooku, a jej popularność stale rośnie. Ewa od lat angażuje się w różne inicjatywy, których celem jest realna pomoc – postanowiła m.in. wesprzeć nauczycieli w prowadzeniu zajęć wychowania fizycznego, uruchamiając bezpłatny program „BeActiveKid!”.

Ewa motywuje nie tylko do aktywności fizycznej i dbania o dietę – jej wpisy na IG są inspiracją do tego, jak zadbać o sobie całościowo.

„Wcześniej, zanim poznałam to, kim jestem, i czego chcę, doskonale wiedziałam, czego w życiu nie chcę na pewno! Nigdy nie chciałam być od nikogo zależna! Nie chciałam nigdy rezygnować z siebie! Nie chciałam nigdy zajmować się czymś, co mnie nie spełnia, być z kimś, kto mnie zużywa… z kimś, przy kim gasnę” – piszę trenerka na IG.

Ewa Chodakowska (Fot. materiały prasowe)

Dodatkowo Ewa jest autorką własnych marek: linii zdrowych przekąsek Be RAW, kolekcji kostiumów Mission Swim, diety online BeDiet, cateringu BeDiet oraz naturalnych kosmetyków beBIO. Stworzyła również platformę treningową VOD – BeActiveTV.

Z okazji urodzin trenerka przygotowała niespodziankę. Ma ona związek z jedną z jej marek. Tylko dzisiaj (24 lutego) i jutro (25 lutego) z okazji urodzin Ewy wszystkie naturalne kosmetyki BeBIO zostaną przecenione o 40 proc. w sklepach Rossmann. Będą to zarówno produkty do twarzy, ciała, jak i do włosów – możecie zadbać o siebie od stóp do głów.

Ewa Chodakowska (Fot. materiały prasowe)

W kosmetykach beBIO znajdziecie ponad 99 proc. składników pochodzenia naturalnego, które doskonale pielęgnują. W naturalnych żelach, balsamach, masłach do ciała, szamponach, odżywkach, maskach do włosów, kremach do twarzy, dłoni, stóp, a także dezodorantach kryje się mnóstwo dobroczynnych superfoods, które stosujemy w zdrowej diecie. To m.in. aloes, migdał, pieprz afrykański, siemię lniane, zdrowe masła, oleje roślinne i wiele więcej. Jeśli jeszcze nie znacie tych produktów – biegnijcie je przetestować.

A Ewie z okazji urodzin życzymy samych pomyślnych dni, niewyczerpanych pokładów energii i dalszych sukcesów zawodowych.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze