1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Wiek nie musi ograniczać naszych pragnień. 60-latka otworzyła sklep erotyczny dla seniorów

Okładka podcastu „Sex Advice for Seniors” Suzanne i Petera (Fot. materiały prasowe)
Na TikToku ma 50 tys. obserwujących i miliony wyświetleń, a jej podcast „Sex Advice for Seniors” cieszy się ogromną popularnością. 60-letnia brytyjka Suzanne Noble postanowiła więc pójść za ciosem w kwestii oswajania z seksualnością osób starszych i założyła internetowy sklep erotyczny Sunset Satisfaction.

Suzanne Noble ma 61 lat, mieszka w Londynie i ma dwójkę dzieci. Przez większość życia pracowała w branży PR, by kilka lat temu przenieść swoją działalność do świata technologii. Razem ze swoim partnerem, Peterem Marriottem, postanowiła założyć podcast i kanał na TikToku „Sex Advice for Seniors”, na których w zabawny i otwarty sposób rozmawiają o seksualności osób dojrzałych. Ich działania w sieci okazały się na tyle unikatowe i pomocne, że szybko zyskały pokaźne grono odbiorców, które chętnie dzieli się swoimi historiami i poszukuje rady. W tej chwili konto Suzanne i Petera na TikToku ma ponad 50 tys. obserwujących i miliony wyświetleń.

Para postanowiła więc pójść za ciosem i kilka tygodni temu otworzyła sklep internetowy z zabawkami erotycznymi dla seniorów. – Staramy się zachowywać umiar i nie przytłaczać ludzi mnóstwem produktów. Wiele sklepów erotycznych ma tak szeroki asortyment, że ludzie tak naprawdę nie wiedzą, od czego zacząć. To było również moje własne doświadczenie, kiedy po raz pierwszy zaczęłam interesować się zabawkami erotycznymi. Byłam po prostu przytłoczona wszystkimi rzeczami, które tam były – mówiła Suzanne w rozmowie z portalem metro.co.uk.

Ich sklep z gadżetami erotycznymi Sunset Satisfaction ma więc w swojej ofercie produkty wyselekcjonowane, które spełnią oczekiwania osób dojrzałych i pomogą zmierzyć się z ich problemami w sferze seksu. W sklepie znaleźć można również książki edukacyjne, rekomendowane przez Suzanne i Petera, które są pomocne do zrozumienia seksualności w dojrzałym wieku. Wśród nich są też pozycje o życiu seksualnym po żałobie.

„Wiek nie musi ograniczać naszych pragnień i potrzeb. Masz teraz więcej czasu, aby się rozpieszczać i dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś i czego chcesz” – czytamy na stronie sklepu Sunset Satisfaction. Suzanne wierzy, że dzięki swoim działaniom zmieni nastawienie swoich odbiorców do dojrzałego seksu. Już teraz szczerze dziękują jej oni, głównie kobiety, za odwagę do mówienia o seksualności osób starszych. Przyznają też, że nie ma wystarczającej ilości informacji dla starszych osób, a Suzanne jest pierwszą osobą, z którą mogli szczerze porozmawiać na ten temat. Może nadszedł czas, by i w naszym kraju rozpocząć seksualną rewolucję osób dojrzałych?

Źródło: metro.co.uk/2022/12/01/mum-opens-sex-shop-for-over-50s-who-find-average-toys-too-powerful-17861277 (dostęp: 3.01.2023)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze