1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Zmysłowy zodiak – jakie są najseksowniejsze znaki zodiaku?

Zmysłowy zodiak – jakie są najseksowniejsze znaki zodiaku?

Które znaki zodiaku zaliczają się do najbardziej seksownych i zmysłowych? (Ilustracja: iStock)
Które znaki zodiaku zaliczają się do najbardziej seksownych i zmysłowych? (Ilustracja: iStock)
Gorącej namiętności można spodziewać się po Skorpionie i Lwie, seksowny młodzieńczy urok charakteryzują Barana i Bliźnięta, a Waga i Panna podniecają elegancją oraz kobiecością. Jakie są najseksowniejsze znaki zodiaku? Przeczytaj!

Znaki zodiaku od najbardziej seksownego

Skorpion: Miłośnicy astrologii nie będą zaskoczeni, że to Skorpion nosi tytuł najseksowniejszego znaku zodiaku. Jest uosobieniem symbolu seksu. Trudno, żeby swoim intensywnym spojrzeniem, tajemniczością i niezaprzeczalną pasją nie przyciągał spojrzeń. Seksapil Skorpiona sprawia, że nawet zwyczajna rozmowa staje się ekscytującym flirtem. Skorpion nie jest tak zwyczajnie zalotny – jest magnetyczny i dobrze o tym wie. W Skorpionie seksowne jest również to, że jest wewnętrznie spójny i wie, czego chce, dlatego zawsze działa na 100 procent. Przyjemnie jest ulec takiej osobie.

Lew: Drugie miejsce wśród najseksowniejszych znaków zodiaku Lew zawdzięcza pewności siebie. Lubi być sobą i to czyni go seksownym. Roztacza wokół siebie aurę ugruntowanego poczucia własnej wartości, ale nie tylko – jest naturalnie namiętny w radosny, nieskomplikowany sposób. Emanuje życzliwością i otwartością na zaangażowanie. A czyni to uwodzicielsko. Ma w sobie ogień, a to oznacza, że szybko przystępuje do działania również w sypialni. W seksowny sposób przejmuje kontrolę nad rozwojem wydarzeń i można od tego dostać zawrotu głowy.

Byk: Jakżeby inaczej, Byk – podopieczny Wenus, planety erotyzmu – musi znaleźć się na podium w konkursie na najseksowniejszy znak zodiaku. Byk jest zmysłowy i jak nikt wie, jak czerpać z życia przyjemność. Dotyk, smak, zapach – w jego wykonaniu i otoczeniu nie brakuje wyrafinowania. Na pozór zrównoważony Byk emanuje seksapilem. Niestrudzenie dąży, żeby związek był pełen intymności i bliskości, a to się ceni i to podnieca. Do tego zna się na pysznym jedzeniu – jest najlepszym kandydatem na towarzysza wykwintnej kolacji, która zakończy się równie wyszukanym śniadaniem.

Strzelec:
Czwarte miejsce w rankingu najseksowniejszych znaków zajmuje beztroski Strzelec. Co sprawia, że można dla niego stracić rozum i iść za nim na koniec świata? To, że w każdej chwili jest gotowy na wszystko. Seksowna jest jego spontaniczność. Kto by nie chciał przeżyć romansu pełnego przygód z nutą ryzyka? Strzelec ma w swoją naturę wpisaną dzikość i to po prostu kręci. Jest szalony i bezkompromisowy, a do tego ma szerokie horyzonty umysłowe. Nie brakuje mu też odpowiedniej dozy namiętności, ponieważ to znak żywiołu ognia. To z nim jest w łóżku najwięcej zabawy.

Waga: Waga jest zniewalająco ładna i atrakcyjna – jej patronką jest Wenus, planeta miłości i piękna, a to zobowiązuje. Przyciąga uwagę kobiecym czarem, ale też pewną posągowością. Cechują ją umiar i dążenie do harmonii – i to wyróżnia ją w tłumie oraz przyciąga wielbicieli. Przy niej można się poczuć równie dystyngowanym. Być wybrańcem kogoś tak wybrednego to jest coś, czego się pragnie. Jej wysublimowanie i dystans, jaki wytwarza, będąc jednocześnie uwodząco miłą, mogą zwalić z nóg. Dla Wagi ma znaczenie, żeby jej partner był równie szczęśliwy jak ona, i to też jest sexy.

Bliźnięta: Dowcipne, bardzo zalotne, zarażające lekkością bytu – idealne, żeby przeżyć z nimi przygodę na jedną noc lub dłużej. W ich stylu romansowania jest pewna nieustraszoność granicząca z lekkomyślnością, ale w tym obszarze życia nie chodzi wszak o rozsądek. Bliźnięta są mistrzyniami flirtowania, bo są wygadane, zabawne i zawsze młode duchem. W głowie im psikusy, imprezowanie i podrywanie – seksowność Bliźniąt jest świeża i spontaniczna. Umówią się na randkę w ostatniej chwili, będą tańczyć do białego rana bez oczekiwań wyłączności czy jakichś deklaracji.

Panna: Niesprawiedliwie przypina jej się łatkę chłodnej i pruderyjnej. Fakt – nie jest demonem seksu, ale jest seksowna na swój sposób. Zadbana, znająca swoją wartość, kobieca i inteligenta – to w Pannie jest pociągające. Nie narzuca i nie jest najłatwiejsza do zdobycia – a to może rozgrzewać do czerwoności. Znak Panny ma jakość zmienną, więc jest otwarta na próbowanie nowych rzeczy i bywa nieprzewidywalna. Jednocześnie nie traci równowagi i zawsze jest elegancka, nie przejawiając niedojrzałych zachowań – co czyni ją atrakcyjną i seksowną.



Ryby: Zbyt eteryczne, żeby były klasycznie seksowne. Mają w sobie ogrom uroku osobistego, są niesamowicie romantyczne i uwielbiają się zakochiwać. Najchętniej żyłyby w klimacie wprost z kartek harlequinów. Dużo w nich idealizmu i marzycielstwa. Dzięki zdolności do fantazjowania na temat abstrakcyjnych koncepcji są stworzone do tego, żeby odgrywać różne role i w życiu, i na przykład w sypialni. Nic dla nich nie jest zbyt dziwne ani zbyt niekonwencjonalne – wydają się nieśmiałe, ale potrafią być również ekscentryczne. Ich seksowność jest niecodzienna, doceniana przez koneserów.

Rak: Jest zalotny w sposób uroczy i delikatny – i to się może podobać. Kiedy wejdzie się z nim w relację, sprawy toczą się szybko i gładko, bo Rak potrafi czytać ludzi. Uwaga – daje mu to pole do manipulacji i wywierania wpływu w białych rękawiczkach. Ten znak ma predyspozycje, żeby przekonująco uwodzić i mieć to, czego chce. W ramionach Raka można poczuć się obezwładniająco bezpiecznie. Pierwszą rolę, również w sypialni, grają dla niego uczucia. Żeby zaangażowanie Raka się utrzymało – bo bywa kapryśny i zmienny – seks musi być emocjonalnie satysfakcjonujący.

Baran: Seksowność Barana ma wiele wspólnego z młodzieńczym wigorem. Kręci śmiałością i tym, że nie jest szablonowy. Nawet jeśli Baran nie czuje się seksowny i pewien swojego uroku, nie widać tego po nim, bo nie zastanawia się nad swoim czy czyimś wnętrzem, tylko działa. Jego styl flirtowania jest bezpośredni – nie owija w bawełnę, ale ta jego impulsywna natura może robić wrażenie. Przy Baranie podnosi się poziom adrenaliny i dopaminy, pojawiają się gotowość na szaleństwo i szybkie tempo. Z Baranem można sprawdzić, gdzie doprowadzą nas instynkty.



Wodnik: Plasuje się tak nisko na tej liście, bo wcale nie chce uchodzić za seksownego – to dla niego zbyt masowe. Jest zbyt niezależny, zbuntowany i niekonwencjonalny, żeby o coś takiego zabiegać. Seksowność wiąże się z relacjami, odbiorem przez drugą osobę, a Wodnik najchętniej maszeruje przez życie samodzielnie. Te cechy osobowości są zarówno siłą, jak i słabością Wodnika w odniesieniu do seksapilu. Może robić wrażenie, że jest powściągliwy i pozbawiony emocji – jednakże istnieją zwolennicy wdrapywania się na kamienne wieże.

Koziorożec: Ktoś musiał znaleźć się na ostatnim miejscu w tym rankingu i jest to Koziorożec, który na bycie seksownym nie ma czasu. Jest najbardziej zorganizowanym i zdyscyplinowanym znakiem zodiaku, dzięki czemu świetnie zarządza wszelkimi zasobami. Cechy te są godne podziwu, ale niekoniecznie seksowne. Jeśli jednak kogoś kręcą ambicja, odpowiedzialność i pracowitość – proszę bardzo, Koziorożec zawsze jest do usług. Od seksowności Koziorożca oddziela to, że sprawia wrażenie nieelastycznego i nawet trochę dyktatorskiego. Chyba że ktoś lubi być zdominowany.

Zapisy na sesje astrologiczne: sesjeastrologia.com
Astrologiczne aktualności na IG: @sesjeastrologia

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze