fbpx

Baran – żywioł ognia 21.03 – 20.04

Baran - żywioł ognia 21.03 – 20.04
Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com

Witaj w swoim roku przedsiębiorczości! Powiedzmy wprost – to od ciebie zależy, czy niepowodzenia roku 2020 zdołasz przekuć w sukces. Nikt nie spełni za ciebie twoich marzeń. Barany to wojownicy zodiaku, więc poczuj się zwycięzcą, a osiągniesz cel. Zmiany w twoim życiu zaczną się 17 stycznia, pod wpływem Jowisza w strefie kreatywności i Urana w strefie pieniędzy – a także poczucia własnej wartości – a pierwszy sukces osiągnięty pod koniec miesiąca powinien ożywić w tobie nadzieje i ambicje. Przewodnim motywem tego roku jest docieranie do innych ze swoim przesłaniem i nawiązywanie ważnych kontaktów z osobami z zagranicy, bez względu na to, czy chodzi o miłość, pieniądze czy życiowe aspiracje. Prawo i edukacja również widnieją w twoich gwiazdach, tak jak nagroda lub uznanie dla twojej pracy. Zalecane jest angażowanie się w działalność charytatywną lub społeczną. Nie będzie szybkich rozwiązań ani łatwych pieniędzy: wszystko zależy od pozytywnego myślenia, wytrwałości i zdolności do adaptacji. Pomyśl o tym zwłaszcza w dniach 5–12 czerwca i 20 października.

Miłość i związki

Zapomnij o dzikich, namiętnych nocach – a raczej nie zapominaj, lecz nie traktuj ich priorytetowo, bo prawdziwą miłość znajduje się w przyjaźni. Rozejrzyj się za dobrym przyjacielem, a znajdziesz „tego jedynego”, a jeśli jesteś w związku, który stracił nieco ze świeżości, znajdź wspólny cel, do którego będziecie dążyć z partnerem, zwiąże to was tak mocno jak nigdy dotąd. Tranzyt Marsa (w drugiej połowie 2020 roku) wystawił na próbę wiele małżeństw Baranów, co w roku 2021 może skutkować rozwodami, jednak z ostateczną decyzją mądrze będzie poczekać do pierwszej połowy kwietnia. Koniec marca to dobry czas, aby przypieczętować związek, zwłaszcza ten, który zaczął się w połowie października zeszłego roku. Ponadto istnieje zależność między wydarzeniami w dniach 26–28 marca a tym, co się działo w tym samym okresie 2020 roku. Połowa sierpnia to idealny czas na ślub, a jeśli na przełomie listopada i grudnia poznasz kogoś, kto sprawi, że twoje serce mocniej zabije, będzie to przeznaczenie.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Perspektywy dotyczące pracy i finansów są zróżnicowane. Podczas gdy Jowisz i Saturn wspierają przedsiębiorczość – na przykład start-upy, przedsięwzięcia społeczne, działalność charytatywną – rok 2021 to czas, by opuścić korporację i zacząć budować własne imperium. Ponieważ jednak Saturn będzie okresowo oddziaływał wraz z Uranem na twoją strefę pieniędzy (17 lutego, 14 czerwca, 24 grudnia), dochody okażą się niepewne, a kredyty trudne do uzyskania i do spłacania. Kolejne wielkie spółki upadną w 2021 roku, więc nie zakładaj, że twoja posada jest bezpieczna tylko dlatego, że pracujesz dla znanej marki. Miej alternatywne źródło dochodu. Poszerzenie praktycznych umiejętności i wejście do branż, które świadczą podstawowe usługi, może być nową, lepszą drogą dla białych kołnierzyków. Aby odnieść sukces, niezbędne są dziś media społecznościowe, Internet oraz nowoczesna technologia i wiele Baranów znajdzie pracę na nowym polu. Jeśli zdołasz się teraz utrzymać na powierzchni, znajdziesz się w gronie zwycięzców: to rok wielkich zmian zarówno w skali globalnej, jak i osobistej.

Wskazówki gwiazd

Nie poddawaj się przy pierwszej przeszkodzie.
Zmień taktykę; opracuj na nowo swój plan i zacznij jeszcze raz. Wytrwałość nie jest najmocniejszą stroną Barana. Lubisz szybkie rezultaty i bolejesz nad porażką.
Jednak czasami nieotrzymanie tego, czego chcesz, bywa nie porażką, ale zachętą, by dalej próbować. To nie znaczy, że masz walić głową w mur, po prostu przygotuj nowe strategie, badaj swoje cele i pole działania, zanim wykonasz wielki ruch.

Sprawdź horoskop innych znaków zodiaku:

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze